PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=859106}

Pokemon the Series: XYZ

Pokémon XY & Z
8,0 59
ocen
8,0 10 1 59
Pokémon XY & Z
powrót do forum serialu Pokémon XY & Z

Nie kompromisujcie się nawet z tą stroną, usuńcie ją na Boga, seria XY&Z to część składowa ogólnej serii XY. Nigdy nie funkcjonowała jako oddzielna seria i właściwie to nie wiem skąd się takie przekonanie wzięło? Nigdzie nie jest tak napisane ani nikt tego nigdy nie powiedział. Ludziom się coś upierdzieliło we łbach i nie wiedzieć czemu traktują serię XY i XYZ jako dwa osobne twory, a XYZ jest po prostu jednym z sezonów/arców XY. Jeżeli to są dwa osobne twory to może rozbijmy też Original Series na Orange Island Adventures, MasterQuest i Johto Journeys, Advanced Generation na Advanced Battle i Battle Frontier, itd. itd. bo w sumie dlaczego nie? Dlaczego tam to wszystko jest w ramach jednej serii ale tutaj już nagle nie jest? I tylko nie wiem kto robi z siebie większe pośmiewisko czy ten niedzielny "fan" który to zrobił, czy ludzie zarządzający tym śmiesznym portalem, którzy są tak leniwi że nawet nie chce im się zerknąć i sprawdzić jaka jest prawda. Wszystko było w porządku poukładane to przyszedł jakiś gamoń i zrobił syf, a admini jeszcze to przyklepali. Brawo

Michal_Orzel9

Ale oryginalnie w Japonii to były chyba 2 osobne seriale.

Radek_Traczyk

Owszem, ale oryginalnie w Japonii też Original Series dzieli się na 3 osobne serie, a Black and White dzieli się na 4 serie, czy w takiej sytuacji zrobimy kolejne 7 stron do osobnych seriali - odpowiednio PocketMonsters Orange Archipelago, Pocket Monsters Episode Gold&Silver , Pokemon Best Wishes Season 2, Pokemon Best Wishes Season 2:Episode N, -||-:Decolora Adventure ok? Dlaczego nie? Przecież tak jest w Japonii -> https://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Pok%C3%A9mon_anime#Pok.C3.A9mon_the_Seri es:_XY

Michal_Orzel9

A ja ci powiem po co powstała ta strona? Bo jakiś gość był łasy na darmowe punkty za dodanie, a także dlatego że edytorzy tego portalu to leniwi idioci, którym nawet nie chce się zerknąć na stronę internetową, ale czego się po nich spodziewać, kiedyś chciałem zmienić nazwę filmowi Hindenburg, bo miało źle napisaną nazwę "Hinderburg", a prawidłowa nazwa to właśnie Hindenburg od sterowca który rozwalił się w 1937 roku i nie zostało to zaakceptowane bo uwaga potrzebowali informacji z "rzetelnej strony filmowej która by to potwierdziła", choć do potwierdzenia tej informacji wyraźnie lepiej nadają źródła historyczne, lub nawet od biedy wikipedia, ale to było widocznie dla nich za mało. Także staram się reagować na takie głupoty jak tam i tutaj i prostować pierdoły zaakceptowane przez tych ludzi, ale jestem tutaj sam, a do ludzi nie dociera. A co do Pokemonów, naprawdę jest sens robić tutaj taki syf? Był porządek, zaraz zlecą się ludzie i będą inne serie "naprawiać" i zrobi się burdel, nie można pozostać na stopie takiej że po prostu jedną serię wyznacza to po jakim kraju Satoshi podróżuje albo z jakimi towarzyszami tym bardziej że ma to więcej sensu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones