PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784185}

Pokój 104

Room 104
5,7 1 414
ocen
5,7 10 1 1414
Pokój 104
powrót do forum serialu Pokój 104

Jak w tytule :) Które odcinki (i dlaczego uwazacie za najlepsze)

Za mna na razie pierwsze 6 odcinkow i zdecydowanie za najlepszy uwazam 2gi z pizza boy'em :) 6ty rowniez byl ciekawy - duzy plus za forme wizualna, choreografie i brak dialogow, choc przyznaje ze nie do konca zrozumialem ogolne przeslanie ;)

ocenił(a) serial na 5
miko1980

pierwszy najlepszy, drugi na drugim miejscu, ale szósty to wtffff

Rafii96

dla mnie pierwszy byl troche nierealny (dorosla dziewczyna nie moze sobie fizycznie dac rady z malym dzieckiem - poczatkowo oczywiscie), a koncowego twistu sie domyslilem dlatego nie wywarl na mnie az tak dobrego wrazenia jak dwojka gdzie caly czas zastanawialem sie jak to sie skonczy i pozniejszy twist byl mila wisienka na torcie.

Co do szostego to zgadzam sie ze WTF , ale ja osobiscie lubie akurat takie wtf wygrzewki :) po seansie tez nie bylem do konca pewien o co chodzilo ale teoria jednego z uzytkownikow filmwebu iz mamy do czynienia z jedna i ta sama osoba - poczatkowo mloda pieknoscia ktora pozniej sie starzeje i konczy jako pokojowka w podrzednym motelu, ma sens :)

ocenił(a) serial na 5
miko1980

Dla mnie najlepszy był odcinek "the Missionaries" o dwóch chłopakach bez sukcesów w nawracaniu, którzy otrzymują nietypowy znak od Boga. Dobry, zabawny komediowy epizod idealnie skrojony pod półgodzinny format serialu. Może tylko kwestia testowania granic relacji była zbędna, ale na szczęście nie rozwinięta za daleko i sam finał też nie poszedł w tym kierunku. Plus była to historyjka z początkiem, rozwinięciem i zakończeniem a w tej serii to nie było normą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones