13 odcinków
6,6 1 806
ocen
6,6 10 1806
284
chce zobaczyć
{"type":"film","id":8754,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Pok%C3%B3j+107-1997-8754/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Pokój 107
 • Serial o którym prawie nikt nie słyszał, a wystarczy spojrzeć na obsadę, sama "śmietanka".
  To się rzadko zdarza.

 • magdagoral I w dodatku wszyscy piękni i młodzi :D

  Dziwne, że ten serial jest tak mało popularny, bo całkiem przyjemnie się go oglada, dużo zabawnych momentów, tekstów, które swym komizmem nie żenują, jak to się zdarza w polskich "dzisiejszych" serialach/ filmach komediowych.
  Ale skoro zaczęli go emitować na "jedynce", to może więcej ludzi się do niego przekona.

 • czlowiekfrank ocenił(a) ten serial na: 8

  lalalabamba Teraz to się mogą przekonywać. Figa z tego będzie.
  Szkoda że tylko 13 odcinków. Chociaż to były chyba jeszcze czasy, w których raczej się tylko jednosezonowe seriale kręciło.
  Dopiero Klan to chyba przełamał, a po nim Rodzina Zastępcza, Kiepscy, itp.
  Więc dlatego tylko tyle odcinków.

 • czlowiekfrank Jeja, pamiętam, że to oglądałam jak byłam jeszcze w przedszkolu:>

 • bucak ocenił(a) ten serial na: 10

  czlowiekfrank W labiryncie było wczesniej

 • bucak ocenił(a) ten serial na: 10

  magdagoral Świetny serial bez wątpienia

 • srick.pl ocenił(a) ten serial na: 7

  magdagoral Dziś po latach oceniam go nieco słabiej, ale doskonale pamiętam jakie wówczas zrobił na mnie wrażenie. "Życie na studiach od kuchni". Po latach sam przypadkiem wpadłem w coś podobnego :)) Stąd chyba tak wielki sentyment do Pokoju 107. Oczywiście moja własna rzeczywistość była już zgoła inna. Późniejsza, kiedy prawdziwe życie akademickie już się powoli kończyło i tylko gdzieniegdzie starzy wyjadacze "wieczni studenci" zaprzeczali nowym czasom. Komputery (czyli każdy siedzi z nosem przed laptopem) i przebudowa akademików na "luksusy" zniszczyła ten dawny bratni kolektyw.
  Jak mówię później to bywało różnie. Czasem nawet o chętnych na korytarzówkę trzeba było ze świecą szukać. Ale właśnie ktoś, kto nie żył w takiej komunie (wszystko wspólne) i nie był z lekka mówiąc lawirantem, nigdy w pełni nie zrozumie tego fenomenu.
  A serial ma też swój dodatkowy plus jakim są świetni młodzi aktorzy, którzy gdzieś nam się po serialach przewijają, lub już całkiem poznikali z ekranów, a przecież kiedyś byli całkiem fajni :))

 • basiaz1970 ocenił(a) ten serial na: 7

  srick.pl Serial oglądany lata temu, a wciąz pamiętany! janek Wieczorkowski jedyny, Kozuchowska jeszcze gdy miała wdzięk!