PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710281}

Poldark - Wichry losu

Poldark
8,0 9 635
ocen
8,0 10 1 9635
Poldark Wichry losu
powrót do forum serialu Poldark - Wichry losu

3 i 4 sezon na dvd

ocenił(a) serial na 7

Czy ktoś mądrzejszy ode mnie może odpowiedzieć mi na pytanie dlaczego nie wydali polskiej edycji sezonów 3 i 4 na dvd? Pokazali gdzie mają polskiego konsumenta.

milka19

To chyba decyzja polskiego dystrybutora. Best Film wydał sezon pierwszy, drugi oraz pakiet dwóch sezonów https://bestfilm.pl/main/az?x=0&y=0&q=poldark

ocenił(a) serial na 7
Melanie_31

Ciekawi mnie argumentacja stojąca za taką decyzją, która jest kompletnie nielogiczna.

milka19

Też mnie to wkurza, kupiłam 1 i 2 sezon z myślą że będą następne , a tu cisza. Nie rozumiem polityki wydawniczej bestfilmu inne mniej popularne seriale wydali w całości. Bezskutecznie szukam też Opactwa Northanger z 2007 roku na DVD, nakład się wyczerpał jak się pojawi na Allegro to ceny horrendalne, a wznowienia chyba nie będzie . Napisałam do nich kiedyś ale nie raczyli odpowiedzieć :(

ocenił(a) serial na 10
bazyliszkowa

Ja tak samo poluje na sezon 3 i 4 poldarka i tez na Opactwo z Nothanger oraz perswazje bodajze obydwa z 2007 roku. I tez jestem wkurzona dlaczego nie wydaja. Jestem wielka fanka filmow kostiumowych i tez zbieram wszystkie filmy , czy seriale zwiazane z tamtymi czasami. A poldark teraz to moja najnowsza zdobycz. Swego czasu lecial trzeci sezon na epic drama, ale niestety nie zdarzylam zobaczyc. A gdzie moge wyslac tez zapytanie o to czy wydadza reszte sezonow? Moze gdy wiecej osob sie zglosi to moze wydadza, reszte sezonow. Pozdrawiam

Dzastina221

Best Film jest dystrybutorem Poldarka, Opactwa Northanger i Perswazji. Ciekawa jestem czy Ci odpiszą.

ocenił(a) serial na 10
bazyliszkowa

Ok napisze do nich. To jest skandal że w Polsce nie ma dalszych sezonów. A np w Niemczech są na płytach. Nie wiem jakimi oni kategoriami się kierują. Ale to co robią jest niesprawiedliwe.

ocenił(a) serial na 10
Dzastina221

Mówię o Poldarku ale np opactwo i perswazje też widziałam np w Niemczech w Saturnie.

Dzastina221

Na amazonie też są tylko nie ma polskiej wersji . Z angielską wersją i u nas nie ma problemu w sklepach internetowych i na Allegro jest Opactwo i dalsze sezony Poldarka. Dziwi mnie to, bo inne seriale BBC są wydane w całości . Mniej znane a dokończone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones