SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Poldark - Wichry losu

Poldark
2015 - 2019
1 godz.
8,0 9 460
ocen
8,0 10 1 9460
8 183
chce zobaczyć
Ross Poldark powraca z amerykańskiej wojny do Kornwalii, gdzie nic nie jest takie jak przed jego wyjazdem. Więcej Mniej
Poldark - Wichry losu zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Poldark Wichry losu
Spot nr 1 (polski) 0:30
nr 1 (polski) 2021-02-04T13:16:33 https://fwcdn.pl/webv/63/82/56382/56382.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/181/710281/poldark_s1.vp9.1080p.webm

Kornwalia, druga połowa XVIII wieku. Ross Poldark (Aidan Turner) powraca z amerykańskiej wojny do Anglii. Rodzina i przyjaciele myśleli, że zginął. Jego ukochana (Heida Reed) jest zaręczona z jego kuzynem (Kyle Soller), ojciec nie żyje, a posiadłość, którą odziedziczył jest zrujnowana. Okoliczne kopalnie są zamykane, ponieważ spadają cenyKornwalia, druga połowa XVIII wieku. Ross Poldark (Aidan Turner) powraca z amerykańskiej wojny do Anglii. Rodzina i przyjaciele myśleli, że zginął. Jego ukochana (Heida Reed) jest zaręczona z jego kuzynem (Kyle Soller), ojciec nie żyje, a posiadłość, którą odziedziczył jest zrujnowana. Okoliczne kopalnie są zamykane, ponieważ spadają ceny cyny i miedzi, ale ceny żywności i opłaty rosną. Ross podejmuje wyzwanie, ciężko pracuje, by jego ziemie znów stały się produktywne, troszczy się o polegających na nim najemców i stara się odzyskać kobietę, którą kochał lub nauczyć się żyć bez niej.

na podstawie
Winston Graham (powieść)
studio
Mammoth Screen (produkcja)
tytuł oryg.
Poldark
inne tytuły
Jack Farthing ubiegał się o rolę Francisa Poldarka. Zaproszono go na kolejne przesłuchanie i zaproponowano rolę George'a Warleggana.
Serial był kręcony w  Landewednack, Gunwalloe, Porthgwarra, Trewellard, St Just, Charlestown, Constantine Bay, Padstow, Bristolu, Tetbury, Corsham, Bath (Anglia, Wielka Brytania) i St Fagans (Walia, Wielka Brytania).
Dwa dni po obsadzeniu Gabrielli Wilde w roli Caroline Penvenen, producenci dowiedzieli się, że aktorka jest w ciąży. W większości scen Gabrielli towarzyszy pies (Horacy), między innymi po to, by ukryć jej rosnący brzuszek. Drugi syn aktorki i jej męża Alana Pownalla przyszedł na świat zaraz po zakończeniu zdjęć do drugiego sezonu serialu.
Prawdziwym głównym bohaterem tego serialu jest Kornwalia. Jeszcze nigdy nie widziałam jej tak pięknie sfilmowanej w żadnej produkcji. Ujęcia dzikich plaż czy wrzosowisk zapierają dech w piersiach, a wrażenie potęguje świetnie dobrana muzyka. Wizyta w tej krainie w celu odwiedzenia mieszkańców Napary i okolic jest gwarancją rozrywki na najwyższym poziomie. Nikt nie powróci z niej zawiedziony.  więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych