PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710281}

Poldark - Wichry losu

Poldark
8,0 9 635
ocen
8,0 10 1 9635
Poldark Wichry losu
powrót do forum serialu Poldark - Wichry losu

Witam serdecznie, czy ktos sie moze orientuje kiedy 3 sezon bedzie wyswietlany w tvp? mialam nadzieje na wrzesien-październik ale chyba jesienna ramowka nie uwzglednia Poldarka? czyzby dobra zmiana dosiegla nawet jego.......oby nie bo pokochalam ten serial i bohaterów

karolcia8989

Jak na razie nic nie wiadomo. W piątki po 20 będzie emitowany nowy teleturniej "The Wall. Wygraj marzenia", więc najwcześniej możemy się spodziewać Poldarka po jego zakończeniu...

Melanie_31

dziekuje bardzo za info, choc mialam nadzieje ze przeczytam inna odpowiedz;)

Melanie_31

Od 8 października ma być powtarzany pierwszy sezon (w niedziele o 13:55). A to oznacza, że albo nie zamierzają kupić kolejnego sezonu, albo puszcza go w tym paśmie dopiero na wiosnę, po powtórkach pierwszego i drugiego sezonu.

durczog

TVP kupiła na 100% trzeci sezon i puści go najprawdopodobniej w połowie lutego lub nawet w marcu po zakończeniu trwających właśnie powtórek dwóch pierwszych serii. Wszystko zależy od tego jak to się poukłada pod względem skoków i olimpiady (czy serial będzie przez nie wypadać czy nie).

ocenił(a) serial na 8
karolcia8989

zwykle leciał w TVP1 jakoś tak zimą grudzień/ styczeń - pewnie teraz też tak będzie

ocenił(a) serial na 8
karolcia8989

Nic Wam nie chce mówić - ale 3 sezon jest w sieci po emisji w UK, nawet są napisy - jeśli ktoś potrzebuje wsparcia językowego. Miłych wieczorów z filmem życzę

boundless

Cześć a czy można wiedzieć gdzie dokładnie można znaleźć odcinki z napisami z sezonu 3? Bardzo dziękuję za info!

ocenił(a) serial na 8
karolcia8989

We wrześniu napisałam TVP maila z zapytaniem w tej sprawie i odpowiedzieli, że nie planują kontynuacji.

ocenił(a) serial na 8
Pam815

Serio? Ciekawe z jakiego powodu. Przecież serial jest popularny i niekontrowersyjny. I po co w takim razie obecnie puszczają powtórki 2 serii ciągiem po powtórkach pierwszej? Bez sensu. Ale tureckich telenowel wykupili już chyba ze 150 po 3 tysiące odcinków każda "eye roll"

ocenił(a) serial na 8
Pam815

Aż mi się wierzyć nie chce , że zakupili tylko 2 serie, odgrzewają je tylko po to by nie kupić 3 serii. Szkoda, może jednak się zdecydują - jak nie, to pozostaje szukać w sieci z napisami , jeśli ktoś będzie tłumaczył. Trudno,ja 3 serię obejrzałam, i czekam na kolejny tom książki, co ukaże się już za tydzień w księgarniach. Będę polować w bibliotece by zająć kolejkę do czytania :D

ocenił(a) serial na 8
boundless

Dodam iż wychodzi seriam na DVD - juz za chwilke, bo 18 stycznia 2018r -
http://bestfilm.pl/main/film_streszczenie/10580/poldark_wichry_losu_box_6_dvd.ht ml

boundless

Nowa data premiery, ale okładka taka, jak pakietu 1 i 2... Może zdjęcia im się pomyliły i będzie to pakiet sezonów 1-3? http://www.empik.com/poldark-wichry-losu-serie-1-2-bazalgette-edward,p1171390592 ,film-p

ocenił(a) serial na 8
boundless

Przed chwilą jak zmywałam w kuchni to widziałam, że na TVP1 leciała powtórka 4 odcinka 2 sezonu, po czym nagle po 10 minutach BAM odcinek się urwał i puścili powtórkę któregoś tam odcinka tej makabrycznej "Korony królów" ....jak to mówią Amerykanie, WTF??!!!
A ósmy tom wychodzi już w najbliższą środę ;-)

ocenił(a) serial na 8
Arya_2

Eee ... że jak? Emisja miała być w niedziele, 21 stycznia na TVP 1 o godz. 14:10 ( sez 2 odc 4/10) .
Powariowali już całkiem. Co sie tyczy książki ostrzę sobie na ósmy tom zęby , tzn. czytelnicze oko, ale ustawiam się w kolejkę biblioteczną, bo póki nie mam porządku z książkami w domu - nie kupuję ( później może odbije to odbiję z nawiązką) :D

boundless

Moim zdaniem dobrze, że to przerwali. Dziś miało nie być "Poldarka", ale mieli puste okienko z powodu odwołania skoków. Coś na szybko trzeba było znaleźć, stąd takie dziwne decyzje i ruchy. Mam nadzieję, że ten odcinek zgodnie z planem puszczą za tydzień. Gdyby go wyemitowali do końca, to za tydzień byłaby draka, że ominięto jeden odcinek, który w rzeczywistości był puszczony poza planem.

A o trzeci sezon w TVP proszę się nie martwić, cokolwiek będą Wam odpisywać. Wszystko jest gotowe do emisji, ale najpierw trzeba przypomnieć i dokończyć sezon 2.

ocenił(a) serial na 8
durczog

@ durczog napisał : " (...) A o trzeci sezon w TVP proszę się nie martwić, cokolwiek będą Wam odpisywać. Wszystko jest gotowe do emisji, ale najpierw trzeba przypomnieć i dokończyć sezon 2."
OK, ja się nie martwię , bo obejrzałam po sieci, ale wciągnęłam w oglądanie i czytanie książek 3osoby , w tym moją "nieserialowa" ciotkę. Wygląda na to że serial ma moc przyciągającą a książka ściąga " mole książkowe".

ocenił(a) serial na 8
boundless

Haha skąd ja to znam - miejsca na regale który dostałam w prezencie imieninowym wyczerpały się już nieodwołalnie jakiś czas temu i teraz zaczynam ustawiać książki w rzędach za łóżkiem i biurkami - trzeba sobie jakoś radzić :-)
Co do dzisiejszego odcinka, to macie rację, że pewnie wszystko im się pokiełbasiło przez odwołane skoki, ale był to jednak szok kiedy zamiast Rossa nagle na ekranie wyskoczyła upiorna rozdarta serialowa żonka Kazia Wielkiego.

ocenił(a) serial na 8
Arya_2

Gdyby stok chciał fotki pooglądać i poczytać sobie o realizacji serialu -http://poldarkonline.flaunt.nu/

karolcia8989

Jak ktoś się będzie zastanawiał co z przerwaną po 25 lutego powtórkową emisją "Poldarka" w TVP1, to informuję, że dwa ostatnie odcinki II serii pokazywane będą w soboty o 10:30 17 i 31 marca. Nie wiadomo co z trzecim sezonem. Chyba nie wyemitują go na wiosnę, bo nie ma żadnych komunikatów. Może będzie w wakacje.

durczog

Nie będzie jednak dalszej emisji ani 17, ani 31 marca. Serial jeśli wróci, to w kwietniu.

ocenił(a) serial na 7
durczog

S...wysyństwo, inaczej się nie da tego nazwać. Dwie siostry i ciotkę wciągnęłam w serial, nawet nie mam możliwości legalnie kupić na dvd 3 serii z polskimi napisami. Cholery można dostać

ocenił(a) serial na 8
milka19

3 sezon pewnie będzie można kupić w empiku...za jakiś czas. No chyba, że wprowadzą całkowite embargo na "Poldarka", łącznie z książkami ;-)

Ale tak na poważnie - durnowate to wszystko jak nie wiem co. Tu niby puszczają powtórki, idzie im jak krew z nosa, potem w ogóle przestają, 3 serii z sobie tylko wiadomych powodów nie chcą wyemitować, emisję "Wiktorii" przerwali po jednym sezonie (drugi leciał już na płatnym HBO), zamiast oferują zalew tandetnego, rodzimego badziewia w kostiumach uszytych z koców chyba jeszcze z darów UNRRY. Ech...TVP.

ocenił(a) serial na 9
Arya_2

Trzeci sezon jest na zalukaj z polskimi napisami w nawet dobrej jakości. Polecam sprawdzić, bo w TVP chyba się już tego serialu nie doczekamy, ech...

ocenił(a) serial na 8
FannyBrawne

Dzięki, choć ja już widziałam 3 sezon w czerwcu zeszłego roku, chodziło mi bardziej o bliskich którzy raczej nie oglądają seriali na komputerze. No nic, pozostaje mieć nadzieję na wydanie DVD w empiku.

ocenił(a) serial na 9
Arya_2

Miejmy nadzieję, że empik stanie na wysokości zadania i udostępni serial.

ocenił(a) serial na 7
Arya_2

No nie wiem, minęło już 8 miesięcy od emisji ostatniego odcinka trzeciej serii a o polskim dvd ani widu, ani słychu.

milka19

Powtórki będą kontynuowane dopiero od 7 kwietnia.

durczog

Odcinek dziewiąty zaplanowano na 7 kwietnia, ale jak widać, jeszcze się może wszystko zmienić ;/

Melanie_31

Owego 7 kwietnia zostaną pokazane oba ostatnie odcinki (9 i 10) jeden po drugim i na tym koniec emisji.

ocenił(a) serial na 10
karolcia8989

Około miesiąca temu napisałam to tvp z pytaniem, czy planują emisję 3. sezonu Poldarka oraz 2. Wiktorii. Odpisali, że "Nie ma na razie podjętej decyzji o ewentualnej kontynuacji tych seriali. Może w przyszłości będzie to możliwe.". Według mnie oznacza to: nie rób sobie zbytniej nadziei..

karolcia8989

Premierowa emisja 3. serii w TVP będzie w piątki od 6 czerwca 2020 po dwa odcinki od 22:30, ale tylko na kanale TVP HD, który jest obecnie dostępny naziemnie. Powtórki o północy z poniedziałku na wtorek. Ciężko stwierdzić dlaczego czekali tak długo i nie dali go do Jedynki. W związku z tym czwartego i piątego sezonu raczej nie będzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones