PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710281}

Poldark - Wichry losu

Poldark
8,0 9,7 tys. ocen
8,0 10 1 9652
Poldark - Wichry losu
powrót do forum serialu Poldark - Wichry losu

Jak czytać książki aby móc oglądać serial bez spojlerów?

ocenił(a) serial na 8
Atram10

Sezon 1 obejmuje tomy "Ross Poldark" i "Demelza", sezon 2 to "Jeremy Poldark" i "Warleggan", sezon 3 jest na podstawie "Czarnego Księżyca" i pierwszej połowy "Czterech Łabędzi". Czwarty sezon kontynuuje "Cztery Łabędzie" i obejmuje "Falę gniewu". Piąty sezon to fanfiction ;-) na ten moment tomy 8-12 nie zostaną zekranizowane.

Arya_2

Wiadomo dlaczego nie zostaną zekranizowane? Ze względu na dużą oglądalność i chęć przedłużania serialu w nieskończoność czy czekają aż aktorzy się odpowiednio zestarzeją ;) Bo Demelza jeśli będzie występować w dalszych sezonach to musi odpowiednio wyglądać na swój wiek czy Warlegan...

ocenił(a) serial na 9
Atram10

Aidan miał już dość grania Poldarka i w sumie mu się nie dziwię. Na szczęście finał nie jest definitywnym finałem, moim zdaniem spokojnie można dalej pociągnąć ten serial.

wild79

Czyli serial się skończył, bo główny aktor powiedział "basta"?

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Mniej więcej tak.

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Mniej więcej tak.

wild79

To słabo:/ Nic dziwnego, że na instagramach aktorów nikt z nim nie wstawia zdjęć:D

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Poza tym nie czarujmy się - Ross i Demelza wiecznie młodzi nie będą, a tu rosną i się zmieniają wszyscy, tylko nie oni ;) Niemniej zakończenie mnie rozczarowało, spokojnie sezon mógł mieć 10 odcinków, by na spokojnie wszystko podomykać i wyjaśnić.

wild79

A od czego chakatkeryzacja?Mi brakuje wątków dorosłych dzieci Rossa i Demelzy...były fajne.

Kasss1711

Gópi telefon...charakteryzacja

ocenił(a) serial na 9
Kasss1711

Dlatego pewnie zrobili otwarte zakończenie, by móc kontynuować.

wild79

W końcu Ross jak terminator- "I'll be back...":)