20 odcinków
7,1 3 923
oceny
7,1 10 3923
128
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":1}
{"type":"film","id":111131,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Pomys%C5%82owy+Dobromir-1973-111131/tv","text":"W TV"}]}

Porcja zabawnych przygód pomysłowego Dobromira, dla którego nie ma nic trudnego. Wraz z Dziadkiem i filuternym skrzydlatym przyjacielem, Szpaczkiem chłopiec radzi sobie z każdą pracą i nie wie, co to nuda. W jego głowie aż roi się od pomysłów, które w praktyce... nie od razu okazują się genialne. Na szczęście może liczyć na pomoc przyjaciół, a wiadomo - co trzy głowy, to nie jedna!

Animowana seria, do której scenariusz napisał autor popularnego programu telewizyjnego „Zrób to sam” – Adam Słodowy. Główny bohater jest niezwykle pomysłowy. Nie ma dla niego nic trudnego. Wraz z Dziadkiem i filuternym, skrzydlatym przyjacielem Szpaczkiem chłopiec radzi sobie z każdą pracą i nie wie, co to nuda. W jego głowie aż roi się od wspaniałych pomysłów.

opis dystrybutora dvd

W serialu w prosty sposób wyjaśniane są zasady działania "urządzeń" stosowanych w gospodarstwach domowych. Bohaterem jest Dobromir - mały chłopiec, który mieszka z dziadkiem. Towarzyszem przygód jest szpak.

opis dystrybutora dvd