PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653967}
6,1 341
ocen
6,1 10 1 341
Popland
powrót do forum serialu Popland!

jaki tytuł nosi piosenka która leci w barze nomade gfdzie Ari przedstawił swojego brata "Guille" .

ocenił(a) serial na 10
dropgirl

Nie pamiętam niestety.. ale oglądałam Popland.. Jakby odcinki były w necie to bym sprawdziła i Ci napisała ;-)
Ale mam niektóre piosenki z Poplandu ;-)
Fasten - La Salva ;-)
Joan City- Sin ti no puedo
Fasten - me olvide
i oczywiście Sara Cobo i inne ;-) Jak chcesz będę mogła Ci napisać resztę ;-)

monisia130995

Wydaje mi się że to był coś 50 któryś odcinek... co do tych kawałków które wymieniłaś to znam... jeśli oprócz tych kawałków masz inne to poproszę, szukam kawałków .... wiesz gdzie można obejrzeć popland w internecie ?

ocenił(a) serial na 10
dropgirl

bardzo chciałabym Ci pomóc, ale kiedy wklejam linki to wyświetla mi się coś takiego:
Wprowadzona przez Ciebie treść jest niezgodna z Regulaminem Serwisu... (jeżeli nie rozwiąże tego problemu to najwyżej później prześlę Ci wiadomość prywatnie)

ocenił(a) serial na 10
monisia130995

"aplicaciones. mtvla. com/ popland_ radio"

ocenił(a) serial na 10
monisia130995

ten link podałam Ci w spacji, bo inaczej nie dałam rady ;-) Tu są piosenki z Popladu ;-)

monisia130995

dzięki kochana, znam to radio... ale to nie są wszystkie piosenki wiesz:(

ocenił(a) serial na 10
dropgirl

no jakiś tam na pewno brakuje.. ale większość chyba jest ;-) a popland do obejrzenia jest chyba tylko na 'chomi kuj"...

ocenił(a) serial na 10
dropgirl

ale są też ścieżki dźwiękowe .. na yt wpisz soundtrack w poplandzie czy jakoś tak ;-)

monisia130995

http://serialsonline.net/clip/83698.html poszukuje piosenki z tego odcinka....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones