PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 249
ocen
8,1 10 1 31249
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Betty - kim ona jest?

ocenił(a) serial na 9

Chciałam poruszyć dość kontrowersyjny na forum temat Betty. Słyszałam wiele spekulacji że jest
ona Doktor Królewną, ale moim zdaniem to bardzo mało prawdopodobna opcja. Lepszą już
wydaje się stwierdzenie, że jest nią Królewna Balonowa, ale jako że na to też nie ma specjalnych
dowodów możemy się tylko domyślać. Co wy o tym myślicie? Jestem bardzo ciekawa bo mnie już
kończą się pomysły na spekulacje :l I przy okazji składam skargę na polski dubbing że
przetłumaczyli imię Simona (Betty jakoś nie przetłumaczyli, Finna i Jake'a też nie bogu dzięki, to
mogli już Simona w spokoju zostawić!)

ocenił(a) serial na 9
Moccalove

Zniszczę twój światopogląd... Betty nie żyje. Taka jest prawda. Nie ma możliwości by przeżyła tysiąc lat w niezmienionej formie. Doktor Królewna nie jest Betty co zostało potwierdzone na jednym z ComicCon'ów . A Balonowa ma inny rodowód co można wywnioskować z odcinka "Simon and Marcy"

Tak więc spekulacje na temat tej postaci są nieuzasadnione (przynajmniej z mojego punktu widzenia) ponieważ wszystko w tym temacie zostało powiedziane w odcinku "Sekretne Taśmy"

ocenił(a) serial na 8
Bystrainaczej

Właściwie to "Simon & Marcy" sugeruje że Betty może być Balonową - czemu ta guma do żucia miałby pomagać Simonowi, jeśli nie dlatego że rozpoznała w nim dawnego narzeczonego~?

Ja sam jednak nie jestem zwolennikiem tej teorii.

Bystrainaczej

Jak widać w odcinku "Betty" jest ona współautorką książki "Mystic Rituals and their space time applications". To znaczy, że była kimś więcej niż tylko dziewczyną Simona. To czego dokonała w tym odcinku też sugeruje, że jeszcze wiele nie wiemy o jej możliwościach.

Bystrainaczej

A to ta książka: http://i.imgur.com/UTJloeD.png

ocenił(a) serial na 9
azamath

Wiadomo, że oboje byli naukowcami, ale i tak masz dobre oko ;)

Moccalove

Chyba w końcu się dowiemy http://tv.msn.com/tv/episode/adventure-time/betty/

ocenił(a) serial na 10
Moccalove

Betty jest... Betty. Po prostu przeniosła się w czasie do czasów Finna i Jake'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones