PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 247
ocen
8,1 10 1 31247
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Czy to jest w stylu Simpsonów, Futuramy, etc? Czy tylko i wyłącznie dla dzieci?

ocenił(a) serial na 9
El_Homo

Dla wszystkich. Czasami zdarzają się doroślejsze wątki, ale na pewno nie jest w tej samej kategorii co Futurama.

ocenił(a) serial na 9
El_Homo

Przede wszystkim dla tych, co lubią pokręcony i miejscami wręcz surrealistyczny humor.

ocenił(a) serial na 9
El_Homo

Nie żeby coś...
Ten serial oglądają głównie późni nastolatkowie i dorośli (przedział 14-22 i wzwyż). Coś takiego trzeba lubić. Totalne rycie baniaka, ale wszystko tam ma drugie (jeśli nie trzecie i czwarte) dno. Takie tam głupoty dla tych co mają za dużo czasu. Co nie zmienia faktu ze polecam.

ocenił(a) serial na 9
El_Homo

A tak nie mogąc się powstrzymać: http://t.co/1WT4BeLkn8

ocenił(a) serial na 9
El_Homo

Ani jedno ani drugie. Stylistyką, niektórymi postaciami i historiami może dawać złudzenie dziecinnej bajeczki, ale tak nie jest. Ja np. jestem wielkim fanem simpsonów, futuramy i family guy;a i jeśli ty też lubisz ten rodzaj humoru to myślę, że tobie też się spodoba;) Jak dla mnie 9/10

cararr

No i o to mi chodziło, dzieki. Balem się, że to jakieś dziadostwo dla dzieci, ale skoro podobne dla Simpsonów to obejrze :)

El_Homo

jeśli jesteś powyżej 20 roku życia to ci się spodoba, jeśli poniżej to jest szansa, bajeczka raczej dla nastolatków, dla mnie osobiście głupawe

El_Homo

jak dla mnie to serial wylacznie dla starszej widowni. nigdy w zyciu nie pozwolilabym ogladac go swojemu potencjalnemu dziecku, dopoki nie byloby co najmniej w wieku licealnym.

ocenił(a) serial na 9
Darth_Paula

Nie przesadzaj, serial właśnie tym różni się od simpsonów i podobnych seriali tym, że oglądać go mogą i dzieci i starsza widownia. Z futuramy dużo nie zrozumiesz jeśli nie masz co najmniej 15-16 lat, a tutaj dzieci będą się bawić równie dobrze:) żałuję, że nie było tej bajki za czasów mojego dzieciństwa!

ocenił(a) serial na 10
cararr

To jest też dla dzieci. To że jesteście starsi nie oznacza że jest to tylko dla waszych rówieśników.

BeyMasterPL

Wszystko ok tylko należy oglądać wersję angielską. Polski dubbing niestety wszystko rujnuje.

ocenił(a) serial na 9
mac16a

Wcale nie. Nasz dubbing jest na bardzo przyzwoitym poziomie.

Merkura

Nasz dabing może jest całkiem niezły ale ma się nijak do wersji angielskiej (spójrz na odcinek 'I remember you")

ocenił(a) serial na 9
tajny1

A moim zdaniem jest to odcinek, który najlepiej wyszedł naszym tłumaczom. Po prostu nie wyobrażam sobie jak lepiej można by było przetłumaczyć piosenki i ogólnie dialogi. A jeśli chodzi o grę aktorów to akurat ta dwójka w naszym dubbingu nigdy mi się jakoś nie podobała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones