PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 221
ocen
8,1 10 1 31221
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

GDZIE JEST MRBIUNE?!?!

ocenił(a) serial na 10

Pytam czy wie ktoś gdzie teraz są dodawane filmiki MrBiune i czy w ogóle jeszcze są dodawane, ponieważ po zamknięciu bloga nigdzie nie mogę ich znaleźć.

czejen945

Przyłączam się do pytania. Czyżby cały projekt tłumaczenia odcinków trafił szlag ?

czejen945

Możecie zapytać go na chom (tutaj próbuję uniknąć cenzury) iku
chom (znów próbuję uniknąć cenzury) ukuj kropka pl /Biune

ocenił(a) serial na 10
Kannotekina

wystarczy -> chu.mikuj.pl :)

ocenił(a) serial na 8
czejen945

ten blog był świetny przynajmniej można było obejrzeć nowe odc z tłumaczeniem.

czejen945

Blogiem Binego "zainteresowała się" agencja zarządzająca prawami autorskimi najęta przez CN i go usunęła ale nie martwcie się biune na nowo postawi bloga pod tym samym adresem w lipcu i wstawi też wszystkie odcinki które wyjdą do tego czasu :)

czejen945

Jeśli to prawda że to przez CN to chyba ich zdissuję.
Już się zaczynałem martwić że MrBiune z dnia na dzień usunął bloga (a jeszcze wczoraj około 20 oglądałem tam odcinki)

ocenił(a) serial na 10
czejen945

na oryginalnej( http://www.polskibastion.pl/ ) stronie znalazłem taki tekst "Dziękujemy, że byliście razem z nami. Pamiętajcie, że prawa autorskie to nie przelewki oraz, że przygoda się jeszcze nie kończy!"

ocenił(a) serial na 10
nieznajomy43

Też tak mam wchodze sobie na blogspota z nadzieją że wstawił jakis nowy odcinek lub chociaż tłumaczenie do ostatniego , a tu puf strona nie istnieje :"(.

ocenił(a) serial na 10
mietek98

T_T jak oni mogli

ocenił(a) serial na 10
rei_hino17

Teraz pozostaje czekać aż postawi nową stronkę , mam nadzieję, bo z polskim dubbingiem mi nie podchodzi :)

ocenił(a) serial na 10
nieznajomy43

Teraz na tej stroniej ( http://www.polskibastion.pl/ ) umieścili napis "Ze względu na prawa autorskie musieliśmy usunąć materiały video. Napisy pozostaną. Forum w trakcie konfiguracji." Zatem chyba nie będziemy już mogli oglądać odcinków online tylko ewentualnie ściągnąć napisy :/

ocenił(a) serial na 10
Niezoor

coś pewnie wymyśli.

Niezoor

znalazłem gościa co dodaje odcinki thedurinsx, też ma swojego bloga

ocenił(a) serial na 10
czejen945

Ojej, czyli dalej temat pozostaje otwarty? Od maja? :_:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones