PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 247
ocen
8,1 10 1 31247
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Pierwszy raz zobaczyłem "Adventure Time" kiedy był u mnie mój 5-letni siostrzeniec i od razu bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ta kreskówka.

Apropos siostrzeńca to całokształt zdecydowanie nie dla szkrabów - dzieciak po prostu nie zrozumie tego typu humoru :P

Od razu stylistycznie przypomniał mi się Chowder i Flapjack i nie zdziwiłem się kiedy zobaczyłem że za tymi trzema perełkami stoją w dużej mierze te same osoby , może Flapcjack trochę odstaje... sporo odcinków jest po prostu słabych ale i tak te 3 "bajki" to teraz najlepsze co można zobaczyć na CN.

Widać ze CN chce powrócić trochę do starego stylu (Krowa i Kurczak itd.) kreskówek ze specyficznym humorem który nie każdemu przypadnie do gustu.

Moim zdaniem najlepsza "komediowa kreskówka" w TV - specjalnie użyłem słowa komediowa bowiem śmieszy mnie kiedy w rozmowach o tego typu produkcjach pojawiają się wpisy typu "Bajki Disneya to były normalne bajki" skoro są to totalnie różne gatunki , no ale nie od dziś wiadomo że Polacy mają olbrzymi problem z rozróżnianiem niektórych pojęć...

Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones