PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 249
ocen
8,1 10 1 31249
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Nie wiem, czemu ta kreskówka ma takie wysokie oceny. Przecież to jest głupie jak but. Te
postacie są strasznie dziwne, co chwila strzelają głupie miny.. Żółty pies, który może sie
powiększać ze zwisającymi policzkami, chłopak w jakimś kombinezonie, z uszami jak
nietoperz. Często w tej bajce występuje taki surrealizm.. i nie wiem też dlaczego, ale podoba
mi się to ;D. Coś w stylu Flapjacka. Niesamowicie wciągająca kreskówka z dużą dawką
niecodziennego humoru i z fajnym ciepłym klimatem. Polecam! ;)

ocenił(a) serial na 9
Spyker_360

może dlatego że ludzie, którzy współtworzyli flapjacka, grzebali też przy porze na przygodę ;p warto czasem zajrzeć w obsadę, c'nie?

użytkownik usunięty
Spyker_360

"...przecież to jest głupie jak but." - a znasz jakieś MĄDRE bajki na cn?

ocenił(a) serial na 10

Od czasu do czasu się zdarzają. Ale wszelkie mądrości są okryte warstwą humoru dla dzieci.

ocenił(a) serial na 9
Spyker_360

ej, czy Ty masz jakieś rozdwojenie jaźni? :D
najpierw: "Przecież to jest głupie jak but.", a potem: "Niesamowicie wciągająca kreskówka z dużą dawką
niecodziennego humoru i z fajnym ciepłym klimatem. Polecam! ;)"

ocenił(a) serial na 9
Spyker_360

"Nie wiem, czemu ta kreskówka ma takie wysokie oceny. Przecież to jest głupie jak but." - właśnie dlatego. xD

ocenił(a) serial na 10
Spyker_360

i właśnie oto chodzi! takie bzdety ludzie chcą oglądać, z resztą ta kreskówka miewa drugie dno

Spyker_360

...i masę nawiązań do innych filmów wszystkich gatunków.

ocenił(a) serial na 10
Spyker_360

Sądzę, że ta kreskówka wcale nie jest taka głupia. I dlatego ma takie wysokie oceny, bo to nie jest częsta cecha. Wszystko, co jest w niej pokazane, ma drugie dno i jakiś sens. Jest pełna tajemnic oraz filozofii - nawet jeśli przykryte jest to kolorową grafiką i żartami. To sprawia, że pobudza do myślenia - to już głupie nie jest. Porusza też ciekawe wątki i szanuje bohaterów drugoplanowych. Dodatkowo bohaterzy pierwszoplanowi mają ciekawą historię - którą odkrywa się wraz z kolejnymi odcinkami - oraz są dynamiczni. Uczą się. A to jest ważne. Finn dorata, mądrzeje, a niewiele kreskówek to oferuje. Jest to jedna z tych animacji, która oferuje coś dla ludzi w różnym wieku. Osobiście, oprócz tej, znam jeszcze jedynie pięć takich seriali - góra.

ocenił(a) serial na 10
CheeseAndSugar

Finn dorasta*

ocenił(a) serial na 10
Spyker_360

adv. time jest jedyny w swoim rodzaju, a ludzie doceniają to, co jest niepowtarzalne- tak w skrócie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones