PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 249
ocen
8,1 10 1 31249
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Nieporozumienie

ocenił(a) serial na 1

Co się stało z tym światem, że animacje tego pokroju zdobywają nagrody Emmy. Dlaczego bajki które mnie wychowały nie są emitowane, a w zastępstwo proponuje się dzieciom serię brutalnych, nie estetycznych i na dodatek otępiających bajek, twu... tego nie można bajką nazwać!!! Porażka! Nawróćmy się puki nie jest za późno!
PS. Spodziewam się, że mój komentarz spotka się z falom krytyki, ale zdaję sobie sprawę, że ktoś musiał to powiedzieć. Pozdrawiam hejterów ;)

ocenił(a) serial na 8
KamilS97

Typie, to nie jest bajka dla małych dzieci tylko dla każdego i pokazuje mnóstwo prawd i niesie dobre przesłanie w zabawny i abstrakcyjny sposób
wolałbym żeby dzieci oglądały takie rzeczy niż durne lalki czy pluszowe misie albo durnych suberbohaterów
a ty wyglądasz na jakiegoś schizofrenika
jehowiec?

ocenił(a) serial na 1
sebagalczynski

O mamy pierwszego :P
Skoro są głosy krytyczne, to znaczy, że trafiłem w sedno. Nie zachwyca mnie poziom twojej wypowiedzi, wnioskuję, że nie osiągnąłeś jeszcze wieku dorosłego(świadczą też o tym twoje oceny, no i może przede wszystkim znajomi). Jednak co do mojej, i twojej opinii o tejże animacji, to zgadzam się wyłącznie w temacie abstrakcji, reszty niestety nie dostrzegam...
A no i może dodam, że jestem osobą tolerancyjną, "dobrym chrześcijaninem", natomiast twoja ignorancja i agresja mnie obraża, nie wiem więc dlaczego nie miał bym zgłosić twego komentarza moderatorowi!?
Uważaj na słowa następnym razem ;P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
sebagalczynski

Ponieważ nadal mnie obrażasz, sądząc zapewne, że jako iż jesteś "w internecie", to możesz. Zakończę z tobą dyskusję.
PS. Nigdy nie twierdziłem, że ta animacja mnie obraża. Przykro mi ponadto, że nie potrafisz prowadzić kulturalnej dyskusji, opartej na argumentach, a jedynie ciągle mnie urażasz i narzucasz swoje zdanie. Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci szczęścia w twym gównianym życiu. Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 1
KamilS97

Przepraszam uniosłem się :(

KamilS97

ja tylko ponaprawiam kilka rzeczy, bo mnie troszkę rażą:
- nieestetycznych
- póki
- falą
Zostawiam i znikam ;)

ocenił(a) serial na 1
izabka

Dzięki. Poprawię się ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones