PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 304
oceny
8,1 10 1 31304
8,5 2
oceny krytyków
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Nowe odcinki 5-go sezonu...

ocenił(a) serial na 10

Czy kto kolwiek wie kiedy będą nowe odcinki (bad little boys, Jake the dad itp.)? Bo nigdzie nie
mogę o tym znaleść. Widziałam gdzieś taką informacje, że nowe odcinki mają się pojawić dopiero
w styczniu (T_T). To prawda czy co? ;/

ocenił(a) serial na 10
Fionna

Pytałam się MrBiune i tak mi odpowiedziała, że dopiero w styczniu 2013 :(
tylko taką informacje znalazłam w necie, jak chłopak mówi o tym, więc to chyba prawda :( ( /watch?v=7tVXX_J7aDs )

ocenił(a) serial na 10
BlueKitty997

O w globa....A ja tak się przygotowałam na Jake'a tatę :/

ocenił(a) serial na 9
Fionna

Co? Czemu pokażą dzieci Jake'a dopiero w styczniu? Oni nie wiedzą, że wszyscy fani na świecie czekają na ten odcinek? :((

ocenił(a) serial na 10
Merkura

Zgaduję, że przez święta, bo na stronie CN w zakładce schedule jest dużo odcinków "Sekretne teśmy" -.-

ocenił(a) serial na 9
BlueKitty997

No chyba że będzie KONIEC ŚWIATA AAAAAAAAAAAAAAAAAAA TROLOLOLOLOLOLO.
A, tak na serio szkodaa..... liczyłem na Marshala

ocenił(a) serial na 10
PaulTheHuman

TROLOLOLO :) Dla mnie to gorzej niż koniec świata... może ten odcienk będzie tak epicki, że muszą go jeszcze dopracowac. (Tyle jest fanów Fionny ^^) Na wszystko trzeba czasem czekac... na 5 sezon trzeba było czekac 3 tygodnie.. co i tak jest małą ilością czasu, zazwyczaj jak powstaje nowy sezon czeka się kilka miesięcy :)

ocenił(a) serial na 9
BlueKitty997

Te odcinki są już z pewnością gotowe, jak wiele innych, w końcu chyba już są wstępne pracę nad 6 sezonem? Ostatnio ktoś na VOD od CN zauważył w creditsach "All the little people" głosy postaci z odcinka "Bad little boy", czyli jest potwierdzenie, że on będzie następnym (Lumpy Space Prince'owi będzie podkładać Pen, a już myślałem, że ktoś go zastąpi).
Przerwa w odcinkach to nic nowego, każdego serialu w końcu dopada. Kilka tygodni to i tak nic w porównaniu z serialami z DC Nation, które mają kilku miesięczną przerwę, bo... tak.

ocenił(a) serial na 9
wojkel

O mój Boże Lumpy Space w wersji męskiej też będzie ?
Swietnie, teraz jestem bardziej podjarany.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones