PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 247
ocen
8,1 10 1 31247
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Ojciec Finna

ocenił(a) serial na 10

Hej wam! Obejrzałam dziś najnowszy odcinek, który jest finałem sezonu (chodzi o odcinek "Billy's Bucket List"). Pod koniec tego odcinka Billy "objawia się" Finn'owi podobnie jak Mufasa Simbie w "The Lion King". Ale nie chodzi o to, lecz o to, co powiedział Billy. Cytuję jego słowa (przetłumaczone przeze mnie):
Finn: Czekaj, Billy.
Billy: Co?
Finn: Co chciałeś mi powiedzieć?
Billy: Oh, dobra. Musisz iść do Citadel (nie przetłumaczyłam, nie wiem co to), tam jest twój ojciec.
Finn: Ale Joshua nie żyje...
Billy: Nie Joshua! Twój drugi ojciec, ludzki ojciec.
Finn: co?
Billy: Twój ojciec, Finn. On żyje. (parę razy powtarza to zdanie)
I na samym końcu odcinka pokazują ojca Finna, zamrożonego w jakimś chyba "więzieniu". Jak myślicie, czemu on tam trafił? Kim on był? Czy porzucił Finna, bo bał się o jego życie, czy po prostu go nie chciał?

Amakusy

http://adventuretime.wikia.com/wiki/Crystal_Citadel - więzienie w którym (prawdopodobnie niesłusznie) uwięziony jest ojciec Finna.

ocenił(a) serial na 10
xvix56

Nieźle powoli wszystko się wyjaśnia :D ale jeszcze tak wiele wątków do wyjaśnienia -_- ja mam nadzieję na jeszcze jakieś odcinki z Prismo bo świetny z niego koleś :D

ocenił(a) serial na 10
rei_hino17

Mam pytanię ;) Gdzie można obejrzeć za darmo wszystkie odcinki serialu ? Dziękuje ;)

qwerty888

np. tutaj http://www.polskibastion.pl/

ocenił(a) serial na 10
Windraver

Polski bastion to zaje*ista stronka :D MrBiune jest wielki

ocenił(a) serial na 10
Amakusy

no to dowalili finał sezonu:). zaleta AT jest to ze nie trzeba długo czekać na nowy sezon;).
nie lubię spekulacji bo zazwyczaj są o kilometr chybione/pokręcone, ale stawiam że coś o całej sprawie z ojcem wie Bubblegum, i jak zawsze manipuluje. A i potwierdza się niezrealizowany storyboard z The Lich. linka nie mogę tu wrzucić ale jest całość na AT wikia.

ocenił(a) serial na 9
_Kamyk_

Nie trzeba długo czekać? Ja tu umieram z niecierpliwości!!! :P
Dla mnie najfajniejszy zwrot akcji byłby wtedy, gdyby ojciec Finna okazał się złoczyńcą i dlatego siedzi w Cytadeli :D

ocenił(a) serial na 9
mala_larwa

Coś niegramatyczne to moje ostatnie zdanie.
Sorry :P

ocenił(a) serial na 10
mala_larwa

było już powiedziane ze OF byl "champion of Ooo" tylko w wyniku jakiegoś spisku/pomyłki niesłusznie trafił do cytadeli. jeśli OF był bohaterem Ooo to znaczy ze bubblegum znała go i możliwe ze przez nią tam trafił, albo specjalnie nic nie mówiła Finowi. standard.. juz wiadomo ze nowa seria zacznie sie 2-ma odc. o cytadeli, 3 odc. to juz "normalny" AT. ps - mini spoiler- pojawi się Lich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones