PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 326
ocen
8,1 10 1 31326
8,5 2
oceny krytyków
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

jaki jest wasz ulubiony odcinek i dlaczego?

ocenił(a) serial na 9
mama_3

"Gorący Dotyk"- Uwielbiam związek Finna i Królewny Ognia. Kocham scenę na końcu, gdy Finn zaczął płakać.
"Burning Low"- Jeden z najbardziej epickich odcinków. Miał taki specyficzny klimat, którego brakowało pozostałym odcinkom. Wyznanie Finna, że kochał się w Balonowej, bekonowe naleśniki i ten epicki pocałunek. ^^ Mimo, że trwało to tylko krótką chwilę to urzekła mnie muzyka lecąca w trakcie tego pocałunku. Poza tym Balonowa fajnie wyglądała w tym odcinku.
"Gorąca miłość"- Podobały mi się w nim piosenki. I jest to pierwszy odcinek z Królewną Ognia. :)

ocenił(a) serial na 9
Merkura

"Fiona i Cake"- Za epicką zamianę płci i ogółem za fabułę odcinka.

ocenił(a) serial na 10
Merkura

"Potworna narzeczona"- jeden z moich ulubionych odcinków, bo trochę mi żal Lodowego Króla, że chce być po prostu szczęśliwy ze swoją żoną. Widać to po tym jak zabił swoją narzeczoną Betty. Jednym słowem jeden z pięknych odcinków.
"I remember you"- kolejny, który uwielbiam, ponieważ ukazuje nam przeszłość Marcysi i Simona (Lodowy Król). Złaszcza kocham tą ich wspólną piosenkę <3
"Śmiertelne zło/Śmiertnelny upadek/Zbyt młoda"- moja ulubiona kontynuacja odcinków. Złaszcza "Zbyt młoda" kiedy Finn mógłbyć szczęśliwy i spędzić trochę czasu z 13-letnią Balonową (zresztą jak ona sama ;) )
"Obcinanie włosów"- wielbię ten odcinek za włosy Finna i, niektóre teksty są bekowe xD
"King Worm"- kocham ten odcinek , bo jest on najbardziej schizowy xdd

ocenił(a) serial na 9
mama_3

"Miasto Dziwaków" - odcinek strasznie porąbany ale co z tego
"King Worm" - jeszcze bardziej
"Fionna i Cake" - epicka zamiana płci
"Finn The Human"/"Jake The Dog" - najbardziej epickie odcinki EVER

ocenił(a) serial na 10
mama_3

Moim zdaniem nic nigdy nie pobije odcinka " Śmiertelne Zło" - wspaniały odcinek, w którym widzimy po raz pierwszy złego bohatera serialu (ponieważ Ice King nie jest w sumie zły) Podoba mi sięfragment w którym sweterek Finna uratował mu życie i zrozuiał, że to magia przyjaźni. Na prawdę czadowe!!!
"Princess Cookie" - widac tam wspaniałą scenkę, kiedy Cookie rzuca się w przepaśc, kiedy zrozumiała, że nigdy nie będzie królewną.
"Ocean Strachu" jeden z najbardziej szajbowanych odcinków, i to jest właśnie w tym odcinku piękne!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones