Pora na przygodę
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2

ocenił(a) serial na 10

Filmwebowcy co sądzicie o sezonie 2 (zarówno w polskiej i angielskiej wersji)?
Jak dla mnie kilko głosów ogólnie skopanych (Beemo, ognik), kilka tekstów kiepsko
przetłumaczonych (ice king-nice king [ok, to było trudne], son of a .....). Oczywiście zarzuty
dotyczą wersji polskiej. W oryginale nic do zarzucenia. Czekam na wasze opinie. Jak ktoś
ogląda równiez 3 sezon również pisać!

ocenił(a) serial na 10
Vyor

Polski dubbing jest cienki, a tłumaczenie jeszcze gorsze. Głównie dlatego, że trudno coś takiego przetłumaczyć. Tak jak wspomniałeś ice king - nice king. Co do 3 sezonu na razie żaden odcinek mnie nie rozczarował. :D No może oprócz tego z zamianą płci, bo liczyłam na większy udział Marshalla Lee i LSP no ale cóż... Najważniejsze, że w 3 sezonie ma być więcej Marceliny :)

ocenił(a) serial na 10
mientol

Zgadzam się co do Fionny i Cake'a ( ciekawe czy będą to tłumaczyć ;d). Co do Marceliny zgadzam się w całej rozciągłości. Jeden odcinek (dad's dungeon) daje nawet nadzieje na powrót jej ojca! Marcelina jest zdecydowanie za mało używaną postacią

ocenił(a) serial na 10
Vyor

Kurde ostatnie 3 odcinki to tak jakby twórcy za dużo Silent Hilla i innych horrorów oglądali ostatnio. No i te żarty typu "He wanted our sugar, but we didn't give him any - if you know what I mean " mnie rozbrajaja ;p

ocenił(a) serial na 10
mientol

M osobiście Jake robiący własne przyjęcie przypomniał Screaming Mantis z MGS4. Klimat jest aktualnie matematyczny! Lekko przypomina Chojraka. Żarty z kolei przypomniały mi Johnnego ;d. Jest aktualnie bardzo dobrze, ale mogliby wsadzić Lodowego na kilka odcinków... Lekko go zaniedbali.... I może jakaś piosenka, nie wypełniaczowa jak ta na łódce, w klimatach heavy... Kurde fajnie by było. Ale na razie jest zajebiscie!

ocenił(a) serial na 10
Vyor

"thank you" był tak uroczym odcinkiem, naprawdę nie dziwie się, że akademia chciała go nominować do oscara.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones