PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38808}

Portret zabójcy

Profiler
7,5 600
ocen
7,5 10 1 600
Portret zabójcy
powrót do forum serialu Portret zabójcy

Zero klimatu, sztuczna i totalnie wyprana z emocji główna bohaterka, muzyka i dźwięki, które mało, że nie budują żadnego nastroju (tym bardziej grozy!) a śmieszą, z czasem denerwują na maksa. Błyski a'la negatyw totalnie źle wykorzystane, tak samo "retrospekcje" wcześniejszych zdarzeń i czarno-białe wizje Sam - totalny oldskul czyli lata '90 :)

Są seriale, które mimo upływu lat ciągle mają w sobie to coś i wcale się nie starzeją, jak np. Twin Peaks czy Z Archiwum X. Ten niestety wypada słabo, może trzeba lubić takie klimaty lub oglądać z sentymentu? Nie wiem.

Dam mu szansę i postaram się dociągnąć I sezon do końca a kto wie? Może zdzierżę :)

ocenił(a) serial na 3
udkojagniece

Nie dałam rady. Totalnie skaszaniona śmierć jedynego bohatera, którego obdarzyłam sympatią skutecznie mnie przekonała, że ten serial jest tragiczny.

udkojagniece

Wlasnie zaczolem ogladac pierwszy odcinek i postanowilem sprawdzic opinie czy warto w ogole ogladac bo az 4 sezony. Dzieki, ze zaoszczedzilas mi cierpien :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones