serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Poszukiwacze prawdy

Truth Seekers
2020
6,3 687
ocen
6,3 10 1 687
Ekipa badaczy zjawisk paranormalnych odkrywa przerażający spisek, który może mieć śmiertelne konsekwencje. więcej mniej
Poszukiwacze prawdy zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Poszukiwacze prawdy
Zwiastun nr 2
Poszukiwacze prawdy
Zwiastun nr 1
nr 2 2020-09-24T08:57:22 https://fwcdn.pl/webv/51/83/55183/55183.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/72/857172/truth_seekers___official_trailer___prime_video.vp9.1080p.webm

Poszukiwacze prawdy z Nickiem Frostem i Simonem Peggiem to komedia o Ekipa badaczy zjawisk paranormalnych zajmuje się ujawnianiem i filmowaniem spotkań z duchami w całym Zjednoczonym Królestwie - odwiedzają opuszczone szpitale psychiatryczne i nieznane bunkry II wojny światowej. Gdy ich paranormalne doświadczenia przybierają na częstotliwości, odkrywają przerażający spisek mogący mieć śmiertelne konsekwencje.

dystrybucja
Amazon
studio
Amazon Studios
tytuł oryg.
Truth Seekers
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Na zdjęciu jest D'Arcy Carden. Niech ktoś to zmieni.
Co do samego serialu to rewelacja. Dokładnie to czego oczekiwałam po Simonie Peggu i Nicku Frost. Inteligentny [choć nie zawsze, co też jest dobre ;)] i błyskotliwy brytyjski humor, dobre aktorstwo, wciągająca fabuła.

Powoli się rozkręca, ale fajnie splata wątki. Na Halloween jak znalazł. Ponieważ odcinki są krótkie, połknąłem go w niedzielne popołudnie. W sumie czekam na drugi sezon. A się nie spodziewałem:-)

Szkoda, że tak cicho o tym serialu w Polsce, bo wydaje mi się, że jest naprawdę solidnie zrobiony. Simon Pegg i Nick Frost w genialny sposób łączą komedię z horrorem, ale nie przekraczają granic dobrego smaku. Żarty są wyważone, a przeciwwagą dla nich są trudne i uniwersalne tematy. „Truth seekers” porusza wątki takie...

więcej

i tak czas mija i zaraz koniec odcinka (trwają 25 minut) a ani strasznie ani śmiesznie się nie zrobiło. Niestety szkoda czasu.

więc pewnie pozostałych nie obejrze