PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809953}

Potwór z bagien

Swamp Thing
6,5 5 101
ocen
6,5 10 1 5101
Potwór z bagien
powrót do forum serialu Potwór z bagien

Czegoś nie rozmumiem

użytkownik usunięty

Pani szeryf jest biała, A.Sunderland też jest biały. To jakim kuźwa cudem mają czarne dziecko? Chodzi mi o to, że Avery przyznał się do tego, że Matt jest jego biologicznym synem. WTF?? Albo ja tu czegoś nie rozumiem albo to jakaś nowa poprawność polityczna heh

ocenił(a) serial na 7

Ojciec aktorki Jennifer Beals był czarnoskóry. Więc jej postać jest uważana w serialu za hmm... jak to ładnie powiedzieć... nie-białą rasę? Ale rozumiem o co Ci chodzi, bo jak był ten moment w serialu to pomyślałam, że trochę przesadzili z kastingiem.

ocenił(a) serial na 6

wiem, a to jest naukowo udowodnione, że bywa, że kolor skóry jakby powiedzieć karnacja wychodzi w trzecim lub drugim pokoleniu po dziadkach, nie znam komiksu i trudno się odnieść...

użytkownik usunięty

No i wszystko jasne.Dzięki

ocenił(a) serial na 5

Zabawna sprawa bo nawet jak masz przodka w 1/16 koloru czarnego to może Ci się urodzić czarniawe dziecko. Zwyczajnie geny rasy czarnej są dominujące wobec rasy białej i żółtej. No i 90% czarnych aktorów w USA to mulaci a nie czarni.

Zabawne, ale cały serial się nad tym zastanawiam. Widzę, że nie tylko mi ta kwestia nie pasowała.

Haha. Też miałam o to pytać :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones