PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=164123}
4,9 1 346
ocen
4,9 10 1 1346
Power Rangers Zeo
powrót do forum serialu Power Rangers Zeo

To moja ulubiona seria Power Rangers.Sam niewiem dlaczego ale ze wszystkich najbardziej mi się podoba

Rales

Mnie tez sie ona podobala najbardziej. chyba zaczne robic napisy do tego serialu...

Kermit_zaba

fajne, ale wedlug mnie to jednak TYLKO sequel... wersja pierworodna ze tak powiem byla najlepsza... potem juz tylko na sile odgrzewanie teog samego... kiedy bylo ic pieciu, nawet ja ogladalam to z przyjemnoscia... a to co teraz nadaja na polsacie... smiech, zenada i kicha w jednym... dla zabawy sobie policzylam, ile trwa... pol godziny, minus dziesiec minut reklam i dwie minuty poczatku i dwie minuty konca, bo to juz sie nie liczy... serial trwa okolo 16 minut... czy to nie parodia?? te power r. zeo trwalo godzine i sie tak swietnie przy nic bawilam... i moj brat tez tak sadzi:)))))

Rales

mieli dupne kostiumy i zordy ale golg rangers był the best

Rales

Mi tez ta seria siepodobala najbardziej ( w szczególności zielony wojownik) ;d

Natalaaa_2

Znaczy czerwony !


......
:):):) mmmmm

Rales

Moja chyba też. Choć wahałbym się, czy moja ulubiona to Zeo, czy In Space. W sumie te dwie to moje ulubione. Na pewno najgorsza seria to Turbo - to była kompletna pomyłka, a absurdów i kiczu najwięcej ze wszystkich serii. Zeo to na pewno jedna z lepszych serii.

ocenił(a) serial na 7
Trojden

widzę że temat po 8 latach dalej świeży ;p

Rales

A jakie ma znaczenie, kiedy napisano pierwszy post w temacie? Ostatni post przed moim jest z 2009.

Notabene, ciekawe czemu Filmweb podaje, że ta seria to 19% w moim guście, a Mighty Morphin Power Rangers to 30% w moim guście. Dziwne.

Rales

W zeo najbardziej kozacki był powrót pierwszego czerwonego wojownika i zrobienie go złotym. Szkoda tylko, że kilka odcinków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones