PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696155}

Power

7,8 3 283
oceny
7,8 10 1 3283
Power
powrót do forum serialu Power

Ghost i Tommy

ocenił(a) serial na 8

Czy tylko ja widzę podobieństwo Ghosta i Tommyego do 50centa i Eminema ? Jakaś producencka fantazja czy przypadek ?

ocenił(a) serial na 7
FiFaa

50 cent jest producentem tego serialu, więc w tym przypadku chyba nie ma się co dziwić?

Mi historia Ghosta jak na razie przypomina Stingera z The Wire, jak chciał wejść na full legit. Podobny charakter bohaterów... co mi się podoba.

ocenił(a) serial na 6
Shoka

Niby tak, ale Stringer był zimnym sukinsynem. Ghost jest jakiś mało wyrazisty.

W ogóle drażni mnie cały ten wątek z Angie. Najbardziej mi się podobała scena, jak Tommy wszedł do kawiarni w trakcie schadzki. Brakowało mi tylko, by powiedział "Ghost, my tu kręcimy serial o gangsterach, a ty zabierasz pannę na szejka?". Wszystkie te spotkania i smsy są tak strasznie przesłodzone.

Madoq

Klub zostanie zamknięty,Ghost znów zajmie się na full etat dragami,a co za tym idzie,z Angelą się posypie.Ich związek byłby możliwy tylko w przypadku gdyby faktycznie Ghost stał się wolny i zajął się tylko legalnym biznesem.Zdecydowanie zbyt przesłodzony wątek,ale wiedziałam,że tak się zakończy.

użytkownik usunięty
FiFaa

Tommy jest bardzo podobny do Eminem

ocenił(a) serial na 7

też tak mi się kojarzy:)

ocenił(a) serial na 8
romek_krakow

Mi również :D Ale Ghost z 50 Centem już mi się jakoś nie kojarzy :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones