PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696155}

Power

7,8 3 282
oceny
7,8 10 1 3282
Power
powrót do forum serialu Power

Serial taki.. hamerykański ale... ! Jest taki jakiś inny, fajny :) Ale taki najbardziej mega mega super w całym tym serialu jest Tommy. Po prostu Joseph Sikora przeszedł sam siebie. Nie rozumiem dlaczego nie można go nigdzie indziej obejrzeć w głównej roli. Jest GENIALNY jako Tommy. Poza POWER tylko jakieś drugorzędne role, a szkoda. Nie wykorzystany, niedoceniony mega talent.
Ale sam serial wciąga. Obejrzałam do 10 odc. 6 sezonu i jak nigdy (bo oglądam ciągiem cały serial = wszystkie sezony ale nie zorientowałam się że czekamy na ostatnie 5) nie mogę doczekać się ostatnich odcinków. A Joseph'owi życzę więcej takich ról :) Sobie również tego życzę :) I Wam też :)))

ocenił(a) serial na 8
DominikaDaisy

Zgadzam się, Tommy jest świetną postacią, bardzo oryginalny

użytkownik usunięty
DominikaDaisy

szkoda tylko że tak rozpisali jego postac jak rozpisali pod koniec, wydaje mi sie ze zle skonczy

ocenił(a) serial na 6

W 6 odc. 1 serii Tommy siedzi ze swoją dziewczyną na łożu (9min.17sek. do 23sek.) na prawej nodze ma dziare bardzo przypominającą Polskę walczącą. Wiem że Sikora jest potomkiem Polskich emigrantów ale czy to jest z zwiazane czy to moje chciejstwo

ocenił(a) serial na 6
DominikaDaisy

W 6 odc. 1 serii Tommy siedzi ze swoją dziewczyną na łożu (9min.17sek. do 23sek.) na prawej nodze ma dziare bardzo przypominającą Polskę walczącą. Wiem że Sikora jest potomkiem Polskich emigrantów ale czy to jest z zwiazane czy to moje chciejstwo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones