serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Powiedz TAK!

2016
44m
7,1 4 194
oceny
7,1 10 1 4194
Profesjonalna organizatorka wesel i ślubów pomaga młodym parom w przygotowaniu się do uroczystości. Zobacz pełny opis
Powiedz TAK! zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Jak znaleźć klucz do szczęścia i spełniać marzenia innych w tym najważniejszym dniu w życiu, kiedy samemu się ma złamane serce? Idealne wyjście awaryjne, ale przynajmniej na własnych zasadach. Tak myśli Basia (Katarzyna Zawadzka), główna bohaterka serialu "Powiedz TAK!" - ambitna organizatorka ślubów i wesel, "królowa ludzkich serc",Jak znaleźć klucz do szczęścia i spełniać marzenia innych w tym najważniejszym dniu w życiu, kiedy samemu się ma złamane serce? Idealne wyjście awaryjne, ale przynajmniej na własnych zasadach. Tak myśli Basia (Katarzyna Zawadzka), główna bohaterka serialu "Powiedz TAK!" - ambitna organizatorka ślubów i wesel, "królowa ludzkich serc", która nie ma szczęścia w miłości, a która jak się okaże, czeka tuż za rogiem. Tylko czy Basia zdąży na swój pociąg? Pierwsze samodzielnie zarobione pieniądze, pierwsze samodzielnie podjęte decyzje, pierwsze samodzielnie wynajęte mieszkanie. Wszystko w życiu robi po raz pierwszy. Basia, na życzenie ojca (Cezary Pazura) - właściciela szanowanej kancelarii prawnej miała zostać prawniczką, ale los napisał dla niej inny scenariusz na życie i chyba świetnie się przy tym bawił. Gdyby wydawali licencję na splot nieszczęśliwych zdarzeń Basia dostałaby numer 007. W myśl zasady - co mnie nie zabije, to mnie wzmocni - Basia nigdy się nie poddaje. Zawsze podnosi się z uśmiechem i wiarą w ludzi. Najlepsze, co przytrafia się w jej życiu, to paczka sprawdzonych przyjaciół: optymistyczna singielka Justyna (Agnieszka Więdłocha), chłopak z gitarą Wiktor (Paweł Domagała), romantyczny basista Bartek (Nikodem Rozbicki) oraz ekscentryczna aktorka - ciotka Zofia (Maria Pakulnis). Zdaje sobie z tego sprawę w chwilach, gdy nadciągają czarne chmury: świeżo założonej firmie grozi bankructwo, przyjaciółka ma raka, były chłopak się żeni, współlokator i potencjalny kandydat do tego zaszczytnego tytułu idzie do łóżka z najlepszą przyjaciółką. Istny chichot losu. Galimatias! Basia za sprawą przyjaciół odbywa długą drogę w głąb siebie. Każda napotkana na drodze młoda para jest dla niej życiową lekcją. Brzydkie kaczątko zamienia się w pięknego łabędzia, dojrzewa, nabiera pewności siebie i wiatru w żagle. Wartość w oczach apodyktycznego ojca w końcu rośnie. W sytuacji kryzysowej rodzina daje jej siłę. A miłość?  Trzeba mieć odwagę, by po nią sięgać, nie bać się marzeń  i... będzie, co ma być.

na podstawie
studio
Grupa Filmowa Baltmedia & Studio Filmowe Projektor (produkcja wykonawcza) / Telewizja Polsat
tytuł oryg.
Powiedz TAK!
inne tytuły
Zdjęcia do serialu realizowane były w Warszawie (Polska).
Zdjęcia do serialu trwały od 14 września 2014 roku do 22 czerwca 2015 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

I drugiego sezonu ma nie być :/ jak serial wciąga i należy do nielicznych polskich seriali, które są na pewnym poziomie, to telewizja postanawia go nie kontynuować ponieważ "nie zarabia na siebie". Aż trudno uwierzyć, że tak idiotyczne programy jak "trudne sprawy" "malanowski cośtam" "dlaczego ja" i inne tego typu są...

więcej

To da się oglądać

ocenił(a) serial na 7

O dziwo, to da się oglądać. Obsada nie zawodzi, wszystko jest całkiem ciekawe. Aż dziw bierze, że to polski serial!

Świetny pierwszy odcinek 1. Jak dla mnei rewelacyjne są Panie Zawadzka i Pakulnis. Domagała póki co też nie zawodzi. Jedynie Roznerski odstaje aktorsko

Domagała

ocenił(a) serial na 7

Z takim głosem, to mógłby mi codziennie śpiewać!

Szczerze mówiąc nie rozumiem głosów krytyki. Jak dla mnie zapowiada się ( powtarzam zapowiada bo dane nam było zobaczyć tylko jeden odcinek ) na całkiem niezłą zabawną produkcję.Największy plus to pani Zawadzka ta kobieta ma coś w sobie... do tego niezła Więdłocha + parę niezłych gagów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones