PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=340045}

Powrót na October Road

October Road
7,3 1 033
oceny
7,3 10 1 1033
Powrót na October Road
powrót do forum serialu Powrót na October Road

Bardzo przyjemnie oglądało mi się ten serial, aż do ostatniego odcinka - nienawidzę jak serial kończy się bez wyjaśnienia wszystkiego. Czuję niedosyt.

ocenił(a) serial na 10
as_ptas

Zakończenie jest na youtube. Ktoś już kiedyś na tym forum podawał link, wystarczy wpisać 'series finale' w wyszukiwarce i voila - jest prawie 10minutowy fragment, który wszystko dokładnie wyjaśnia.
A co do samego serialu, to w życiu nie widziałam nic równie dobrego, One Tree Hill ma ode mnie mocne 9/10 za sentyment, bo dorastałam razem z bohaterami serialu, ale October Road jest strzałem w dziesiątkę. Pokochałam bohaterów od pierwszych minut pilotażowego odcinka, znalazłam między mną a Nickiem więcej podobieństw, niż między mną a wszystkimi innymi lubianymi przeze mnie postaciami serialowymi razem wziętymi. I naprawdę nie rozumiem, dlaczego powstały tylko dwa króciutkie sezony, podczas gdy przykładowo trzy maksymalnie wtórne serie CSI mają ich po osiem-dziesięć.
Podsumowując: jeśli ktoś nie przepada za wampirami, które błyszczą, wilkołakami, które na każdym kroku świecą gołą klatą, za rozwrzeszczanymi i rozchichotanymi nastolatkami rozprawiającymi o swoich megapoważnych problemach, chłopakach tudzież supermocach lub też za patrzeniem na ekipę śledczych z których żaden nie je ani nie śpi dopóki nie rozwiąże sprawy fantazyjnie dokonanych zbrodni, które są dla każdego z nich chlebem powszednim - serdecznie polecam :)

strawberryblonde

No dokładnie, jakies CSI i inne tasiemce lecą po 80 odcinków a dobry serial tylko 2 sezony ;/ Oglądnę, bo uwielbiam takie seriale, ale już wiem, że będę się wkurzał, że to tylko 2 sezony :( Pozdrawiam
PS. Mówisz, że One Tree Hill poza sentymentem dla Cb jest też niezłe ? Bo poznałem ten tytuł przez Ciebie i widzę, że mógłbym zaryzykować !: )

ocenił(a) serial na 10
b4rt3k0pl0

Pierwsze 5 sezonów OTH jest genialne, potem trochę na siłę robili, ale nawet jak powstanie sto sezonów, to i tak będę oglądać.
Z czystym sumieniem polecam ;)

strawberryblonde

No jestem w połowie October road, musze powiedziec, że całkiem ciekawy i fajny klimat serialu. Z łezką w oku odświeżam sobie też Jezioro marzeń ;)) po October wezmę się za OTH, przez Ciebie, bo tak chwalisz :) Pozdro

ocenił(a) serial na 10
b4rt3k0pl0

b4rt3k0pl0 słuchaj a skąd masz odcinki October Road bo ja znalazłam ale w języku angielskim a tak aż super to nie znam angielskiego a też bym sobie z chęcią obejrzała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones