PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=429947}

Powstać z popiołów

Ashes to Ashes
8,0 676
ocen
8,0 10 1 676
Powstać z popiołów
powrót do forum serialu Powstać z popiołów

Jak myślicie - 3. seria w ogóle powstanie? Bo coś czytałam ostatnio, że to wcale takie pewne nie jest. Myślę, że powinni to pociągnąć, ale już ostatni sezon, skoro pozostawili otwarte zakończenie. Seria 2. naprawdę trzymała poziom (choć od pierwszej nieco gorsza była), przynajmniej mnie w napięciu trzymały najbardziej 2 ostatnie odcinki ;). Naprawdę świetna intryga i ten element zaskoczenia (jeśli chodzi o odkrycie, kto kapował).

Jednak, prawdę mówiąc, nie mam pojęcia, jak oni by to rozwiązali w trzecim sezonie :P. To już by było na tyle pogmatwane, że hej! A co Wy myślicie? Jak twórcy (jeśli tylko będą mieć okazję) poprowadzą fabułę?

ocenił(a) serial na 10
TheFuturist

Ja bym chciał np żeby Hunt się przeniósł w nasze czasy, jakoś nie wierze że Alex dobrowolnie powróci do lat 80. Więc może Hunt trafi do naszych :)

No i twierdzę że będzie 3 sezon Brytyjczycy nie robią takich wałków jak Amerykanie. I na pewno nie zrobią tak że 3 serii nie będzie.

Widziałem wywiad na youtube, z 3 miechy temu z Glenister i mówił że będzie 3 sezon. No i mam nadzieję, że jednak się nic nie zmieniło, od tego czasu. Tylko szkoda ze będzie trzeba czekać, tak długo na powrót Alex i Gena :(

Robert831231

A ja wyobraziłam sobie, że Alex odnajduje Gene'a i być może, nawet Sama [Te plotki o powrocie Johna Simma pobudzają wyobraźnię...] w naszych czasach. To byłoby wzruszające.
Na livejournal'u A2A czytałam, że wiele osób tylko czeka na to, by zabili postać Molly... To też byłoby dobre, bo małej miałam dość przez większość sezonu. Wyskakiwała tylko z fryzurą dziecka z klątwy i odwracała uwagę Alex od Gene'a.
No i Summers był genialny, szkoda, że umarł, mógłby być świetnym wątkiem...

W każdym bądź razie pewne jest jedno - Alex nie da sobie spokoju. Cóż, z Gene'em krzyczącym z monitorów, to mogłoby być trudne xD

ocenił(a) serial na 7
nikita_lost

Serio chodzą plotki o powrocie Johna Simma do obsady, czy może to tylko takie domysły fanów? Bo ja wtedy byłabym w siódmym niebie - strasznie mi Sama brakowało w obsadzie A2A. Wiem, że to niby spin off, kompletnie inny serial, ale kurcze - wciąż się jakoś do Alex przekonać nie mogłam, bo charakterem mi nie odpowiadała. Była kompletnie inna niż Sam, którego wprost pokochałam od pierwszego odcinka LoM.

No to czekam jak to się rozwinie, bo nie powiem - usatysfakcjonowana byłabym ja, no i zapewne ciekawie wyszłoby to na ekranie :D.

TheFuturist

Simm ma wrócić epizodem do Life on Mars i epizodem do 'Doctora Who' co jest potwierdzone :]
Alex to dla mnie inna bajka xD Uwielbiam to, jak się zachowuje. Świetnie pasuje do lat, w których jest. Szalona, zdziwaczała, rozgadana i pewna siebie... Jest taka, jakie chciałyby być kobiety w tamtych latach ^^.

Myślałam, nad tym, że szukałaby potwierdzenia w 'prawdziwym' świecie. Jakaś tragedia, rozpacz, szukanie oparcia w kimś, z kim była blisko? Znalezienie tego kogoś? Albo jego grobu...
Potwierdzenie, że Gene żył na prawdę, byłoby cudowne *.*

Albo... Trzeci sezon z punktu widzenia Hunta? To byłoby coś.
Wtedy uzasadniony byłby powrót Sama, jak i pozostanie przy Alex.

Damn, to zbyt dopracowany i ciekawy serial, żeby którykolwiek z domysłów okazał się być prawdą xD Za wiele możliwości...

ocenił(a) serial na 7
nikita_lost

Wow! No to genialnie! :D Prawdę mówiąc Doctora Who skończyłam oglądać po 3 serii, bo po Masterze nie mogłoby być już nic lepszego ;). No, ale dla Johna zobaczę :P.
Czekam zatem na powrót Sama :D.

TheFuturist

Rose wróciła! Ja oglądałam 4 sezon tylko dla Rose/Doctor ^^
John pojawi się prawdopodobnie w którymś z odcinków świątecznych, tych ostatnich, po których David Tennant odejdzie i wszyscy przestaną oglądać Doctora ;P

Hmm... Wracając, do domysłów, czytałam dużo fanficków i moim zdaniem ten : http://www.fanfiction.net/s/5228604/1/Aftershock ma najlepszą teorię ^^ Jak ktoś umie angielski to polecam do przeczytania :P

ocenił(a) serial na 7
nikita_lost

Słyszałam, że wróciła, ale powiem szczerze, że nigdy za Rose nie przepadałam (chyba jestem jednym z niewielu wyjątków ;). Dlatego odpuściłam sobie 4 serię ;).

A właśnie - już kręcą odcinki z nowym Doktorem (dla mnie wygląda jak esesman, na pewno nie tknę z nim żadnego odcinka xD).

Właśnie na stronie Keeley pojawiły się zdjęcia z planu 3 serii (nowa fryzurka :D): http://www.contactmusic.com/pictures/keeley_hawes/1-1

Poza tym - tu jest artykuł, w którym Philip mówi, że John wcale nie musi wracać do serialu: http://community.livejournal.com/a2ashes/388565.html#cutid1 (nie rozumiem dokładnie wszystkiego, ale wydaje mi się, ze sens jest taki, że John nie musi wracać i nie wróci, ale wolę, żeby dotknął ktoś tego, kto język bardziej kuma ode mnie).

TheFuturist

Aaa właśnie miałam dodać zdjęcia z planu 3 serii.
Alex jednak wróci, co za ulga ^^ Damn, jeśli w 3 sezonie nie zaliczą jakiejś pożądnej sceny typu Galex, to porządnie się zawiodę...

nikita_lost

Ty też czytasz newsy z a2ashes lj? ;>

/za krótkie. za krótkie. za krótkie.

ocenił(a) serial na 7
nikita_lost

Tak, czytuję ;). Mam tam swojego bloga, więc staram się być na bieżąco :).

TheFuturist

Aaaa ^^ To wszystko jasne :]
Ja mam tam zaległości, bo ostatnio siedzę tylko na luigis i fanfiction.net pod fanfickami z a2a...
...a do wiosny jeszcze tak daleko :(

TheFuturist

Ej czy to tylko moje wrażenie, czy Alex i Gene na tych zdjęciach z planu są ubrani niewiarygodnie... pod kolor O_o?
[ http://www.contactmusic.com/pics/lc/ashes_to_ashes_set_120909/keeley_hawes_53516 79.jpg ]
Słodko to wygląda ^^. [Nie, nie będę teoretyzować, bo jak się rozpiszę o niewiadomo jakich głupotach... .___.]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones