Poza czasem (2016-2018)
Poza czasem: Sezon 2 Poza czasem Sezon 2, Odcinek 10
Odcinek Poza czasem (2016-2018)

7,9 99
ocen
7,9 10 99
{"link":"/serial/Poza+czasem-2016-766475/episode/2/10"}
powrót do forum s2e10
  • jaki ten serial czasami jest glupi to szkoda gadac :D
    Jiya miała wizje, że Rufus ginie w tym saloonie. Więc co zrobiła? Zatrudniła się w nim :D Z całego świata wybrała miejsce jego przyszłej śmierci a potem twierdzi, że zrobiła wszystko, żeby wizja się nie spełniła :D

Ale za to zakończenie świetne

• kasiap_18 ocenił(a) ten serial na: 7

siweq hej czemu na Netflixie jest tylko 8 epizodów i czemu spoilerujesz trollu?

• kasiap_18 nie mam pojęcia o netflixie. Przecież zaznaczyłem, że zawiera spoiler małpo

• użytkownik usunięty

siweq No logika jest powalająca:D
    Ale zgadzam sie co do zakonczenia. Wyglądali jakby wyszli z Indiana Jones ^^

• franziel ocenił(a) ten serial na: 9

Genialne to było. I teraz będą dwie Lucy?

• zagubionaduszaa ocenił(a) ten serial na: 8

franziel kiedy następny sezon?

• franziel ocenił(a) ten serial na: 9

zagubionaduszaa A ten sezon się już skończył? Dopiero 10 odcinków, a 1. sezon miał 16...

• Effx03 ocenił(a) ten serial na: 9

zagubionaduszaa Nie ma następnego sezonu :/

• maaajenka ocenił(a) ten serial na: 8

dokładnie tak;) baaaardzo jestem ciekawa co też twórca miał na myśli i jaką miał koncepcję dalszej akcji. Oby był 3 sezon żebyśmy mogli się dowiedzieć.

• użytkownik usunięty ocenił(a) ten serial na: 8

maaajenka szanse są marne niestety ;c NBC to lider canceli, bardzo patrzy na ratingi

• Lai ocenił(a) ten serial na: 7

siweq Ja mam tylko nadzieje, że Lucy nagle nie będzie niewiadomojakimcudem z Wyattem - gość najpierw się z nią prześpi, potem nagle znowu kocha Jessicę, a jak Jessica znika, to przypomina mu się że jednak kocha Lucy.
    Boże, jak ja nie lubię Wyatta. -_-
    Choć jak znam życie to oni będą razem. Bo tak będzie najprościej.

• maaajenka ocenił(a) ten serial na: 8

siweq masz rację. A poza tym jakby naprawdę nie chciała, żeby ją znaleźli to powinna zostawić wehikuł w jednym miejscu a sama wyjechać gdzieś daleko, daleko, ewentualnie zostawiając liścik w wehikule, że odeszła i żeby jej nie szukali.

• siweq taaaki cliffhanger
    fakt meczyly mnie juz odcinki od 3 drugiego sezonu ale w 10 to pojechali no nic wg imbdy trza na grudzien czekac

• BartasBartas ocenił(a) ten serial na: 7

molek___ zakończenie słabe na ale dobrze że w ogóle jakieś jest