Poza czasem (2016-2018)
Poza czasem: Sezon 2 Poza czasem Sezon 2, Odcinek 10
Odcinek Poza czasem (2016-2018)

Chinatown

7,8 119
ocen
7,8 10 1 119
Poza czasem
powrót do forum s2e10

jaki ten serial czasami jest glupi to szkoda gadac :D
Jiya miała wizje, że Rufus ginie w tym saloonie. Więc co zrobiła? Zatrudniła się w nim :D Z całego świata wybrała miejsce jego przyszłej śmierci a potem twierdzi, że zrobiła wszystko, żeby wizja się nie spełniła :D

Ale za to zakończenie świetne

ocenił(a) serial na 7
siweq

hej czemu na Netflixie jest tylko 8 epizodów i czemu spoilerujesz trollu?

kasiap_18

nie mam pojęcia o netflixie. Przecież zaznaczyłem, że zawiera spoiler małpo

użytkownik usunięty
siweq

No logika jest powalająca:D
Ale zgadzam sie co do zakonczenia. Wyglądali jakby wyszli z Indiana Jones ^^

ocenił(a) serial na 9

Genialne to było. I teraz będą dwie Lucy?

ocenił(a) serial na 8
franziel

kiedy następny sezon?

ocenił(a) serial na 9
zagubionaduszaa

A ten sezon się już skończył? Dopiero 10 odcinków, a 1. sezon miał 16...

ocenił(a) serial na 9
zagubionaduszaa

Nie ma następnego sezonu :/

ocenił(a) serial na 8

dokładnie tak;) baaaardzo jestem ciekawa co też twórca miał na myśli i jaką miał koncepcję dalszej akcji. Oby był 3 sezon żebyśmy mogli się dowiedzieć.

użytkownik usunięty
maaajenka

szanse są marne niestety ;c NBC to lider canceli, bardzo patrzy na ratingi

ocenił(a) serial na 7
siweq

Ja mam tylko nadzieje, że Lucy nagle nie będzie niewiadomojakimcudem z Wyattem - gość najpierw się z nią prześpi, potem nagle znowu kocha Jessicę, a jak Jessica znika, to przypomina mu się że jednak kocha Lucy.
Boże, jak ja nie lubię Wyatta. -_-
Choć jak znam życie to oni będą razem. Bo tak będzie najprościej.

ocenił(a) serial na 8
siweq

masz rację. A poza tym jakby naprawdę nie chciała, żeby ją znaleźli to powinna zostawić wehikuł w jednym miejscu a sama wyjechać gdzieś daleko, daleko, ewentualnie zostawiając liścik w wehikule, że odeszła i żeby jej nie szukali.

siweq

taaaki cliffhanger
fakt meczyly mnie juz odcinki od 3 drugiego sezonu ale w 10 to pojechali no nic wg imbdy trza na grudzien czekac

ocenił(a) serial na 7
molek___

zakończenie słabe na ale dobrze że w ogóle jakieś jest

siweq

Uwaga spoiler.Niby tak, ale ona nie była pewna gdzie to się zdarzy. Dopiero później jak trenowała , a robiła to dopiero w przeszłości zrozumiała całość. Jedyne co mogła zrobić to odejść z tego miejsca. Sam początek mógł jej się nie wydawać niczym podejrzanym, zwłaszcza że z tego co mówiła było jej bardzo ciężko na początku i sobie nie roadziła - to też dziwne, niesamowicie inteligentna osoba , mająca technologię w małym palcu mogła robić co kolwiek, no może za tamtych czasów elektorniki nie było ale mogła zarabiać na wiedzy, co oczywiście było by niebezpieczne dla historii.Serial miał miliony błędów , ale ja ten serial uwielbiam za klimat. Szkoda, że tylko 2 sezony, a z drugiej strony dzieki temu mamy jakaś taką całość - no i błędów mniej xDPomijając setki błędów pomniejszych , to była spora ilość błędów związanych z czasem. Troszkę mnie to drażniło, przykładowo Rufus ożył, ale Jiya dalej pamiętała o CHINATOWN. Przeciez powinna o tym zapomnieć, wszyscy powinni. To nie był ich skok tylko skok Flynna. Wg tego co zawsze pokazują w filmach o podróży w czasie , a nawet w tym serialu twierdzi się że TYLKO PODRÓŻNIK pamięta to co było. Skoro Rufus ożył i nic nie pamiętał , inni też powinni zapomnieć, gdyż nie brali udziału w tym skoku.Cała reszta jest dla mnie super, jeszcze z jeden sezon bym obejrzał.
Chociaż tam chodziło im chyba o to że są różne linie czasu a nie jedna, tylko na tej podstawie można tworzyć całą masę cudów.Maszyna pozwalała skakać pomiędzy liniami czasu a nie czasem w lini prostej, dopiero teraz sobie przypomniałem. Czyli w sumie mogli pamiętać.
 Byle by było mniej błędów.Plusem dla mnie jest dwuodcinkowe zakończenie, którego podobno miało nie być , o czym nie wiedziałem.

ocenił(a) serial na 6
Alan_F

Z tego co zostało zasugerowane, spotkało ją tam coś bardzo złego, może gwałt, a na pewno jakieś znęcanie - więc moim zdaniem to wcale nie takie dziwne, że nie potrafiła się tam początkowo odnaleźć. A i w tych czasach jej wiedza techniczna nie była do niczego przydatna.

Ale z tym zatrudnieniem w tym konkretnym barze to było absurdalne, zresztą była masa innych sposobów, na jakie mogła zmienić wydarzenia - choćby wyjść z Rufusem wcześniej (sama przecież powiedziała, że zginie o konkretnej godzinie, więc zamiast się zapierać że och, nie może z nim iść, mogła po prostu wyjść od razu), nie mówiąc o tym, że wystarczyłoby zamiast pisać: "Nie przyjeżdżajcie po mnie" (no bo jasne, cóż za szok, że tego nie posłuchali...) napisać coś w rodzaju: "Niech Rufus nie uczestniczy w tej misji/Rufus tu zginie" itd. itp...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones