PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684445}

Pozostawieni

The Leftovers
7,4 21 497
ocen
7,4 10 1 21497
8,6 9
ocen krytyków
Pozostawieni
powrót do forum serialu Pozostawieni

Mistrzostwo.

ocenił(a) serial na 10

Ten serial jest j*****m arcydziełem. Brak słów po prostu. Momentami wgniata dosłownie w fotel.....skasowanie go po dwóch sezonach to będzie najgłupsza rzecz w historii HBO.

ocenił(a) serial na 10
tomasz065

zdecydowanie masz racje................

ocenił(a) serial na 10
riko62

Jest super pomimo głosów , iż 9 odc drugiego sezonu taki sobie ...jak dla mnie trzyma poziom i wstyd i dziwie sie , że u nas tak niska ocena tego serialu....oby był 3 sezon kocham tych aktorów i muzykę..:)

ocenił(a) serial na 10
joanoa

nie wierze ..kto to moderuje ?..odpowiedziałam przed chwilą a pisze ,że wczoraj..

ocenił(a) serial na 10
joanoa

w Stanach też ma niską oglądalność mimo przychylności krytyki... Rolling Stone umieścił go ostatnio na 17. miejscu listy 25. najlepszych seriali 2015 roku (http: // www.rollingstone.com/tv/lists/25-best-tv-shows-of-2015-20151202/the-leftovers-hb o-20151130)

może oglądalność wzrośnie teraz, gdy Justin Theroux założył sobie instagrama (ponury żart wysokich lotów) :P

ocenił(a) serial na 10
cleteChiclete

Problem z oglądalnością w Stanach (szczególnie drugi sezon) jest też spowodowany tym, że serial jest emitowany o trochę niefortunnej porze - w tym samym czasie co The Walking Dead i bodajże coś jeszcze więc sporo ludzi wybiera co innego. A szkoda, bo dawno nie było tak dobrego dramatu wśród seriali, równocześnie tak niedocenionego. Pozostaje liczyć na to, że producenci jednak nie odpuszczą i przynajmniej jeden sezon jeszcze zobaczymy, choć wiadomo, że chciałoby się ich co najmniej 5 :) . Nadal nie ma żadnego infa w tej sprawie niestety.

ocenił(a) serial na 10
cleteChiclete

daj linka do tego ranku ....

ocenił(a) serial na 10
joanoa

w tym filmie wystepuja prawdziwi aktorzy, genialny film po 8 odc 3 dni nie trzezwialem sen mialem bardzo paskudny i na 9 odc no nie wiem kiedy sie zdecyduje............

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones