Odtwórz Zwiastun nr 5 (sezon 3)
SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

The Leftovers

2014-2017 1 godz.
7,4 17 512
ocen
7,4 10 1 17512
21 661
chce zobaczyć
8,4 8
ocen krytyków
{"rate":8.375,"count":8}
{"id":"684445","linkUrl":"/serial/Pozostawieni-2014-684445","alt":"Pozostawieni","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/44/45/684445/7785710.2.jpg"}
Na całym świecie w tajemniczych okolicznościach znika 2% populacji. Po trzech latach od wydarzenia mieszkańcy Mapelton dalej próbują pogodzić się z zaistniałą sytuacją i powrócić do normalnego życia.
{"seasons":[3,2,1]}
28
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Pozostawieni-2014-684445/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/684445","link":"/serial/Pozostawieni-2014-684445/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/684445","link":"/serial/Pozostawieni-2014-684445/episode/ranking"}}
Pozostawieni
Zwiastun nr 5 (sezon 3)
Pozostawieni
Zwiastun nr 4 (sezon 2) 1:35
Pozostawieni
Zwiastun nr 3 (sezon 2.) 1:50
Pozostawieni - Zwiastun Nr 5 (sezon 3) Pozostawieni - Zwiastun Nr 5 (sezon 3)
Movie się 57 komentarzy
Odcinek 26

Nowy serial HBO "Pozostawieni" powstał na motywach bestsellerowej książki Toma Perrotty pt. "The Leftovers". Kiedy nagle znika 2% ludności, ci, którzy pozostali, starają się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Akcja serialu rozpoczyna się trzy lata później, kiedy ludzie nadal odczuwają skutki niewytłumaczalnego zniknięcia. Trudno im odciąć się od tego, co się wydarzyło.

na podstawie
Tom Perrotta "The Leftovers" (książka)
dystrybucja
HBO
studio
Warner Bros. Television
inne tytuły
Kiedy w odcinku pt. "Pilot" (1x01) Patti pokazuje Kevinowi kartkę z napisem "You are not welcome here" (ang. "Nie jesteś tu mile widziany"), podkreśla każde słowo i podsuwa mu ją ponownie. Kartka wygląda jednak inaczej niż wcześniej, zmieniło się położenie poszczególnych słów.
W odcinku pt. "Penguin One, Us Zero" (1x02) Patti pisze na kartce "Then cut her loose" (ang. "W takim razie puść ją wolno") i pokazuje ją Laurie. Kiedy jednak rzuca kartkę na stół, widać, że jest na niej napisane "cut nev Loose".
Matt jest księdzem w Kościele Episkopalnym. W takiej organizacji świątynia należy do diecezji, a nie do kongregacji. To oznacza, że w odcinku pt. "Two Boats and a Helicopter" (1x03) Matt nie mógłby pożyczyć pieniędzy, biorąc budynek pod zastaw, a bank nie mógłby przejąć kościoła i sprzedać go Winnym Pozostałym. To diecezja musiałaby zdecydować o zamknięciu świątyni i jej późniejszej sprzedaży.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Finał serialu S03E08

  archenn ocenił(a) serial na 10 

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Pozostawiając

  Draay

  Z każdym kolejnym odcinkiem 3 sezonu topniała we mnie nadzieja, na to, że serial zostanie... domknięty. Bałem się, że przez jeden, ostatni, odcinek twórcy nie postawią kropki nad i; poniekąd serial stanie się wydmuszką i przerostem formy nad treścią. To zakończenie nie było dobre, ono było świetne. Było ... więcej

 • Naprawdę warto

  anytram13103 ocenił(a) serial na 10 

  Na serial trafiłam dość przypadkiem - słuchałam muzyki Maxa Richtera, usłyszałam nową kompozycję i okazało się, że jest ze ścieżki dźwiękowej do tego serialu. Przepadłam po pierwszym odcinku. Jak już wiele osób wspomniało - tematem nie jest rozwikłanie zagadki zniknięcia, tylko konsekwencje tegoż ... więcej

 • Niedoceniany serial

  Imperialista ocenił(a) serial na

  Osobiście uważam, że serial jest absolutnie fenomenalny (zwłaszcza drugi sezon), ale niestety nie jest należycie doceniony przez widzów. Nie jest to serial prosty, ani przyjemny, ale jeżeli ktoś lubi analizę psychologiczną, pomieszaną ze zjawiskami nadprzyrodzonymi i piękną muzyką, to ten serial jest ... więcej

 • Muzyka

  paulina_1701 ocenił(a) serial na 10 

  Oglądam dopiero pierwszy sezon i jestem absolutnie zachwycona muzyką w tym serialu! Po prostu klimat jaki tworzy jest niepowtarzalny. Przepiękna!

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.