miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Praca: Co robimy cały dzień

Working: What We Do All Day
2023
47 min.
5,6 36
ocen
5,6 10 1 36
29
chce zobaczyć
Dla niektórych liczy się pensja, dla innych - powołanie. Ten serial dokumentalny pokazuje, czym jest praca dla Amerykanów żyjących w szybko zmieniającym się świecie. Więcej Mniej
Praca: Co robimy cały dzień zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego serialu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

Co daje Ci radość w pracy? Co sprawia, że masz poczucie celu? Kiedy dobra robota jest... rzeczywiście dobra? Te i inne pytania pojawiają się we wciągającym serialu dokumentalnym "Praca: Co robimy cały dzień", który sprawdza, jak znajdujemy sens w naszej pracy i jak nasze doświadczenia i problemy kształtują relacje międzyludzkie.Co daje Ci radość w pracy? Co sprawia, że masz poczucie celu? Kiedy dobra robota jest... rzeczywiście dobra? Te i inne pytania pojawiają się we wciągającym serialu dokumentalnym "Praca: Co robimy cały dzień", który sprawdza, jak znajdujemy sens w naszej pracy i jak nasze doświadczenia i problemy kształtują relacje międzyludzkie. Narratorem serialu jest prezydent Barack Obama, który odwiedza zwykłych ludzi w ich domach i miejscach pracy. Dokument pokazuje pracowników z różnych szczebli - od robotników po prezesów - i różnych branż, takich jak sektor opieki, firmy technologiczne i hotelarstwo. W czasach studenckich Obamę zainspirowała książka "Working" z 1974 roku autorstwa Studsa Terkela, który zrewolucjonizował postrzeganie siły roboczej, pytając zwykłych ludzi, co robią przez cały dzień. Twórcy serialu powtarzają ten eksperyment we współczesnym świecie, przedstawiając kulisy życia ludzi z różnych branż i pobudzając widzów do refleksji nad zadaniami, które sami wykonują każdego dnia.

dystrybucja
Netflix
studio
Higher Ground Productions
tytuł oryg.
Working: What We Do All Day
inne tytuły
Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego serialu. Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum