PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800879}

Prasa

Press
7,2 395
ocen
7,2 10 1 395
Prasa
powrót do forum serialu Prasa

https://naekranie.pl/aktualnosci/burzliwy-swiat-mediow-w-mini-serialu-press-od-b bc-zobacz-zwiastun-3448624

pogodno_2

Premiera w Wielkiej Brytanii 6 września.

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

widziałem pierwsze 5 odcinków, dla mnie rewelacja; serial można oglądać na płatnym YouTube, polecam!

marcinguzek

No, ja wciąż przed, ale bardzo czekam. Czuję, że to wyjątkowy-także tematycznie-serial ;)

ocenił(a) serial na 7
pogodno_2

to nie jest jakieś bardzo nowatorskie kino albo rzucające jakieś nowe światło ... to co robi The Sun w UK jest szeroko komentowane i krytykowane tutaj (odpowiednik polskiego Faktu) ; liczyłem na to że będzie pokazany świat prasy/rzeczywistość w niuansach typu, że oni (tabloidy) też robią czasem dobrą/potrzebna robotę tak jak "normalna prasa" tylko innymi metodami... serial raczej pokazuje, że to źli chłopcy i brzydko się bawią (tabloid) a normalna gazeta to Ci piękni i szlachetni; nie zmienia to faktu, że jest to dobrze grane, reżyserowane, interesujące i na pewno oceny są na filmweb zaniżone ...IMDb 8.2 Rotten Tomatoes 89% mówi samo za siebie...

marcinguzek

Dokładnie o to mi chodziło, o zakulisowe życie gazety. Takiej, czy innej, generalnie-świat papieru, do którego zawsze będę mieć słabość ;) A obsada jest tylko,a raczej aż, dodatkowym wabikiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones