PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107073}
7,7 972
oceny
7,7 10 1 972
Prawdziwa miłość
powrót do forum serialu Prawdziwa miłość

akurat tak sie sklada ze mam ja na kompie, super jest móc obejrzec ja jeszcze raz, i jeszcze raz, kiedy tylko ma sie ochote :0

gosiaczek_s39

hej!!!moglabys mi powiedziec skad masz ja na kompie??albo,jesli wiesz,jak mozna ja zdobyc??bede bardzo wdzieczna

swirus1990_1990

telcie kupiłam, napisz na mój blog to pogadamy. możemy się wymienić jeśli masz jakieś inne ciekawe telenowele, filmy kinowe też mnie interesują

gosiaczek_s39

cześć
Tak jest super, jestem tylko ciekawa czy masz ją w wersji DVD (dwupłytowej)
Odpisz czy nadal interesuje Cię wymiana (mam trochę filmów)

gosiaczek_s39

Jejku niech ktoś mi powie jak można nabyć "Prawdziwą miłość". Obojętnie czy na kasetach czy na dvd. Chociaz na dvd byloby lepiej. Odpiszcie !!

gosiaczek_s39

Chyba wszyscy zadręczają Cię tym pytaniem ale skąd Ci się udało zdobyć Amor Real?

ocenił(a) serial na 10
gosiaczek_s39

poszukuję usilnie tego serjalu ! Chciała bym go obejrzeć jeszcze raz tym bardziej że nie widziałam paru odcinków miedzy innymi ślubu Matilde !!! Błagam chciała bym mieć ten serjalu czy ktoś może udostępnić do ściągnięcia albo przegrania albo odkupienia będę bardzo wdzięczna!!!
Ps u nas w tv była skrócona wersja wiem że jest dłuższa czy ktoś poiada tą dłuższą wersje!!!!


Pozdrawiam\
Kasia

astra1

hej ja podobnie jak Ty szukam tego serialu..moze udalo CI sie go załatwic??prosze o odpowiedz:)

astra1

hej ja podobnie jak Ty szukam tego serialu..moze udalo CI sie go załatwic??prosze o odpowiedz:)

gosiaczek_s39

telcię kupiłam ale niestety nie mogę zdradzić Wam od kogo o to byłoby nie fair wobec tego kogoś. Jest na 22 płytach dvd ale staram się ją przerobić żeby zmieściła się na kilku płytkach i jakoś się udaje. Jak tylko ją przerobię to dam Wam znać na Wasze maile. Pozdrawiam

gosiaczek_s39

Ja równieżchętnie obejrzałabym tą telenowelem, tym bardziej, że nie widziałam ani jednego odcinka.

Melah

Ja tez poszukuję tej telenoweli. Mogłabym się wymienić, za jakieś filmy. Jakbyś była zainteresowana taką wymiana daj mi znać na maila arrika@wp.pl.

gosiaczek_s39

mam ja na dvd
jeśli ktoś jest zainteresowany wymianą na inną telenowelę (nie na filmy) niech pisze na ferni@gmail.com.pl

lucynakis

mam ja na dvd
jeśli ktoś jest zainteresowany wymianą na inną telenowelę (nie na filmy) niech pisze na ferni66@gmail.com (adres w poście powyżej jest błędny)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones