Serial jest bardzo dobry, ale niestety nie jest wolny od wad. Przede wszystkim jest dość przewidywalny: głównej bohaterce nie zdarza się przegrać w sądzie, nawet spraw "nie do wygrania". Pomimo tego, jeśli ktoś lubi takie klimaty to serial jest naprawdę dobrze zrobiony
i nie rozgrywa się (dla odmiany) w Ameryce. Inne...