serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Problem trzech ciał

3 Body Problem
2024
56m
6,6 11 208
ocen
6,6 10 1 11208
5,4 7
ocen krytyków
Piątka genialnych przyjaciół dokonuje przełomowych odkryć na przestrzeni lat. Rozwikływanie praw nauki prowadzi w końcu do wykrycia śmiertelnego zagrożenia. więcej mniej
Problem trzech ciał zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Problem trzech ciał
Zwiastun nr 2 (polski)
Problem trzech ciał
Wywiad wideo "Problem trzech ciał" - rozmawiamy z twórcami
Problem trzech ciał
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 2 (polski) 2024-03-07T17:00:21 https://fwcdn.pl/webv/84/07/68407/68407.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/98/10030298/problm.vp9.1080p.webm
Wywiad wideo
"Problem trzech ciał" - rozmawiamy z twórcami
Czy "Problem trzech ciał" był większym wyzwaniem realizacyjnym niż "Gra o tron"? Twórcy nowego serialu platformy Netflix, David Benioff, D.B. Weiss i Alexander Woo, opowiadają nam, jak trudno było przenieść na ekran powieść science-fiction, której autorem jest Liu Cixin. Ze scenarzystami rozmawia Jakub Popielecki. Zobaczcie wywiad. 2024-03-25T11:33:09 https://fwcdn.pl/webv/85/64/68564/68564.6.jpg

Brzemienna w skutkach decyzja podjęta w Chinach przez młodą kobietę w latach 60. XX wieku rozchodzi się echem w czasie i przestrzeni, a jej konsekwencje sięgają czasów współczesnych. Gdy prawa natury w niewytłumaczalny sposób chwieją się w posadach, zżyta grupa wybitnych naukowców łączy siły ze stosującym nietypowe metody detektywem, aby stawić czoła największemu zagrożeniu w historii ludzkości.

na podstawie
Cixin Liu (książka)
dystrybucja
Netflix
studio
Bighead Littlehead / Netflix Studios / Plan B Entertainment / więcej
tytuł oryg.
3 Body Problem
inne tytuły
Three Body Problem (alternatywna pisownia) USA
więcej
Zdjęcia do serialu były kręcone w Londynie (Anglia, Wielka Brytania), Nowym Jorku (Nowy Jork, USA), Shenzhen i Tybetańskim Regionie Autonomicznym (Chiny) oraz regionie Szkocji (Wielka Brytania), Hongkongu i Panamie.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jestem manaiakiem Liu Cixin. Uważam że i ile sceny w Azji są na bardzo wysokim poziomie, to sceny w UK są zasmucająco żenujące i płytkie.
Główny bohater (bohaterka) w wiecznie rozdziawioną buzią, że też jej zęby nie bolą, 5 ml kwasu w każdej wardze, rozmowy fizyków absurdalne.
Kto wybrał tę aktorkę na główną...

Netflix znowu to zrobił! Udało mu się genialną wciągającą historie przemienić w przeciętne SF bez klimatu i drewnianym scenariuszem!

Zmiana Wonga w hot latine która umie zagrać jeden wyraz twarzy jest jeszcze większą zagadka niż te którą rozwiązują bohaterowie historii.

Nie porównuję do książek. Jest w porządku, dobre zdjęcia, dobry dźwięk, montaż, aktorzy dają radę. Jest klimat i w miarę wciągająca narracja. Na razie pierwszy odcinek, ale chce się obglądać dalej, a chyba to najważniejsze w serialach.

W opisie zawarliscie totalne spojlery, to wychodzi dopiero w polowie ksiazki! Jak mozna cos takiego zrobic? Zmience to szybko zanim ludzie przeczytają...

Zmiany są dobre, jeżeli są oryginalne i pomysłowe. Ale jaki jest cel zmieniania płci bohaterów oraz ich orientacji seksualnej? Czemu ma to służyć? Przecież to jest bez sensu. Co złego jest w tym, że glówny bohater jest meżczyzną? Po co ta zmiana na kobietę.

Im dłużej oglądam, tym jest gorzej, ten gejem, kolejny też...

więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones