PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734597}
7,1 21 277
ocen
7,1 10 1 21277
6,3 3
oceny krytyków
Prokurator
powrót do forum serialu Prokurator

Czy będzie drugi sezon?

ocenił(a) serial na 10

JW. Wiemy coś?

ocenił(a) serial na 8
mvalego

Też jestem ciekaw!
Są sceny mocno naciągane, są sceny szablonowe, są ujęcia wiochowate (z drona), są postaci uproszczone (przerysowane)...
Tym niemniej serial ma swój specyficzny klimat, jest wielowarstwowy. Można by uznać, że to pewnego rodzaju eksperyment badający możliwości "formatu" i oczekiwania widzów. Jak dla mnie jest zbyt czysto i zbyt grzecznie, ale czuć potencjał na kilka sezonów. Miłoszewscy całymi garściami rozsypywali wątki, które można by rozwijać. Pełno było półsłówek i niedopowiedzeń.

mvalego

Raczej bedzie- pod koniec ostatniego odc na peronie stala postac grana przez Agnieszke Wagner, ktorej glos slyszelismy podczas jej rozmow z prokuratorem
To sugeruje ze jednal bedziw jakis dalszy ciag:)

ocenił(a) serial na 6
kivi_2

o ile kasa będzie się zgadzać

ocenił(a) serial na 8
mvalego

Zygmunt Miłoszewski napisał na facebooku:
"Prokurator tak długo szukał dalszego ciągu w korytarzach w TVP, że w koncu zniknął. Niech spoczywa w spokoju"

wisnia_10

szkoda obejrzałbym z checia drugi sezon, nie był to wybitny serial, ale na polskie warunki całkiem dobry

ocenił(a) serial na 8
mvalego

Bardzo dobry serial polskiej produkcji. Nie rozumiem decyzji władz TVP, że nie podjęła decyzji o kontynuacji 2 sezonu.

ocenił(a) serial na 7
lukasztm

A kontynuują na przykład ciężki "Pakt". Też tego nie pojmuję.

Sol89

"Pakt" produkuje HBO Polska, a nie TVP.

ocenił(a) serial na 7
zapper

Dla mnie jeden pies, grunt że oba polskie ;)

zapper

Prokuratora produkuje TVP? Trochę dziwne biorąc pod uwagę, że obsada prawie w całości jest ta sama co w Chyłce produkowanej przez TVN.

AJGOR_2

Trzeba brać pod uwagę fakt, że Prokurator był wyprodukowany 4 czy 5 lat temu, czyli sporo przed Chyłką. Poza tym stała za nim Grupa ATM, więc być może osoby decyzyjne z Prokuratora znalazły się później w Grupie TVN.

zapper

Racja. Sorry, że namieszałem, ale dopiero później się zorientowałem, że Prokurator ma już 5 lat :) Akurat teraz go oglądam na Netflixie i strasznie nam z żoną się podoba. Szkoda, że nie było kontynuacji, bo serial jest fajny.

AJGOR_2

Też żałuję, ale jeżeli serial w Netflixie zrobi odpowiednie cyferki, to kto wie co się może zdarzyć ;-). Kojarzę, że w TVP niestety odpowiednich cyferek w bilansach nie zrobił w tamtym czasie, stąd pomysł na kontynuację przepadł.

ocenił(a) serial na 7
zapper

"Dom z papieru" też nie miał mieć kontynuacji, bo w Hiszpanii poradził sobie słabo, a jednak po trafieniu na Netflixa wszystko się zmieniło, więc kto wie, może i "Prokurator" jeszcze wszystkich zaskoczy :)

Sol89

Fajnie by było

mvalego

Dobre seriale nie mają kontynuacji, dlaczego?

ocenił(a) serial na 7
AnnaMaria8

Bo masy są za głupie żeby je docenić, wolą oglądać po raz setny ten sam odgrzewany kotlet w nieco zmienionych okolicznościach :/

ocenił(a) serial na 8
Sol89

dokładnie.... GLINA też się urwał mimo że wszystko wskazywało na kontynuację tu będzie to samo bo to wszystko jest niszowe jak na razie... ludzie wolą "M J Miłość 10" sezon mielić "na wspólnej" czy ola boga "Clan"..... jak zbyt mała oglądalność to nie kręcą kolejnych sezonów... mam nadzieje że watahy chociaż nie skończą po 2 sezonach.... bo co aktorów braknie do "listy do M 5"? Nie chodzi o jakość produkcji tylko kasę a te wartościowe często nie docierają do wystarczającej liczby ludzi... "O mnie się nie martw" jeszcze dobrze trawię bo czasami mnie rozbawi.. ale większość co teraz kręcą to dziadostwo... a że do g... muchy lecą tłumnie to to będzie leciało...

ocenił(a) serial na 7
bestia666azazyl

O mnie się nie martw, Druga szansa i Diagnoza - te są całkiem w porządku, chociaż dwa pierwsze już się cokolwiek wyczerpały. A odbiór kryminałów w Polsce jest najwyraźniej słaby :/ Był jeszcze jeden całkiem niezły, z Danutą Stenką, nie pamiętam tytułu, ale też dostał tylko jeden sezon :/ Niestety jest tak jak mówisz - ludzie wolą oglądać kiepskie telenowele :/

ocenił(a) serial na 6
mvalego

Przybywam z przyszłości - w dniu 23.01.2018 nadal go nie będzie... ;) A szkoda.

Juna_3

I 3.02.2019 też nie :(

tomekszy

Rok 2021 melduje że nadal cisza. Ale za to serial pojawił się na Netflixie i notuje dużą oglądalność :)

akont

Dokładnie, 2021 i Netflix mnie tu sprowadził. Na sezon 2 chyba szans nie ma. A szkoda.

Jupla

Podłączam się do chętnych na drugi sezon, którego nigdy nie będzie. Zwyczajnie za dobry na tvp to był serial.

ocenił(a) serial na 7
RipRoy

Kto wie, może jednak powstanie. Normalnie po takim czasie nie byłoby opcji, ale jeśli będzie sobie radził na Netflixie to może jednak ktoś zawalczy o kontynuację.

Sol89

mało prawdopodobne, wątpię żeby aktorzy zgodzili się na drugi sezon (może część, ale to nie byłoby to samo), szczególnie ze grają w chyłce, no chyba ze polecą na kasę ale nie wydaje mi sie

ocenił(a) serial na 7
mvalego

Dopiero teraz go obejrzałem.Serial miał potencjał i to naprawdę duży .Nie rozumiem dlaczego Tvp nie zdecydowała się na drugi sezon ponieważ mimo prau głupstewek i nieociągnięć naprawdę można było wciągnąć się w historie ,a bohaterowie byli rozpisani świetnie .Ogromnie żałuje że nie mogę poznać dalszej częsci historii ......:(

ocenił(a) serial na 7
keishi6

Właśnie skończyłam go oglądać na netflixie. Uważam, że jak na polski serial to bardzo wciągający. Szkoda, że nie doczekamy kontynuacji...

mvalego

Nie ma żadnych szans na drugi sezon, gdyż serial opowiada w pozytywny sposób o prokuraturze, a jest produkcji TVP. 5 lat temu to jeszcze przeszło. Przekaz partyjny jest jasny, ubić.

ocenił(a) serial na 9
abradzik

Serio ? PiS rządzi juz 7 lat

julo_2

No dokładnie, i 5 lat temu jeszcze nie było takiego nacisku na zwrócenie uwagi wyborców przeciwko "Kaście". Teraz to jest jedna z najbardziej pogardzanych grup przeciwko którym nastawia nas partia. W hierarchii stoi tuż za gejami, a potem reszta czyli przedsiębiorcy, nauczyciele, lekarze czyli wszyscy ludzie wykształceni, a takich nie lubią osoby głosujące na PiS.
O prokuraturze, w partii do której de facto należy TVP, nie wolno teraz powiedzieć słowa kojarzącego się pozytywnie, bo trzeba brnąć w założoną wcześniej narrację.

ocenił(a) serial na 9
abradzik

Coś takiego....

mvalego

Nie raczej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones