PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=425257}

Prywatna praktyka

Private Practice
7,2 10 216
ocen
7,2 10 1 10216
Prywatna praktyka
powrót do forum serialu Prywatna praktyka

4x07 wrażenia

ocenił(a) serial na 7

najlepszy odcinek w całym serialu moim zdaniem, KaDee Strickland zagrała super, brawa
dla scenarzystów, że nie zrobili żadnego przeskoku akcji, tylko pociągnęli dalej tę noc,
czekam na następne odcinki :)

ocenił(a) serial na 8
Piotrek099

Absolutnie się zgadzam z tobą, jak zawsze przy takich historiach w serialach, oczy mi się zamykają, to tu przez 60% odcinka trzymalam zacisniętą pięść na ustach. Czy jest od tego jakas kategoria w emmy?

ocenił(a) serial na 7
froget_2

Tak jest myślę, że KaDee Strickland powinna dostać nagrodę jako drugoplanowa aktorka w serialu dramatycznym (bo niestety pewnie zaliczą ją do drugoplanowych choć nie wiem dlaczego), a scenarzyści za ten odcinek. Nigdy jeszcze nie widziałem
SPOILER
żeby


historia gwałtu była tak dobrze przedstawiona w jakimś serialu.

ocenił(a) serial na 7
Piotrek099

KaDee zagrała świetnie, Coop mnie rozczarował, to jego Charlotte musiała pocieszać, scena płaczu, też mu nie wyszła za bardzo.

Zoe_

Ja też oglądałam z wielkim przejęciem. Charlotte to moja ulubiona postac. W ogole jak opowiadała Addison o tym to aż mnie ciary przechodziły. Odcinek naprawdę mocny. Strasznie ciekawa jestem co będzie.

ocenił(a) serial na 8
Fiola

Odcienk swietny.
Mocny scenariusz. Swietny montaż, budujący napięcie i odpowiednie uczucia. Mam nadzieje *tak jak inni), że Kadee Dostanie nagrode jakąś.
Naprawde odcinek świetny.
Did You Hear What Happened to Charlotte King?

ocenił(a) serial na 7
sabriell

Masakra szok...super odcinek
małe arcydzieło....

Piotrek099

zgadzam sie w 100 procentach! KaDee to świetna aktorka( bardzo dobra w " Drapieżniku" z Richardem Gere). skończyłam oglądać ten odcinek 20 minut temu i ciągle mam dreszcze!

mila1082

KaDee świetnie zagrała. Ale odcinek nie podobał mi się. Nie podoba mi się, że wprowadzili taki wątek.
Myślę, że to jest spowodowane tym, że Charlotte była moją ulubioną bohaterką od początku i się do niej przywiązałam. I po prostu nie chciałam, żeby działo jej się coś złego .

ocenił(a) serial na 7
Piotrek099

tez mysle ze ten odcinek jest najlepszy jak do tej pory w PP...tylko zeby z Charlotte nie stalo sie to samo co z Christina z Chirurgow....ze bedzie przechodzila traume przez 30 odcinkow....mam nadzieje ze szybko wroci do siebie (chociaz po tym co ja spotkalo trudno jej bedzie)...

eliza007

odcinek genialny, PP jest teraz dużo lepsza od chirurgów....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones