PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682529}

Przeznaczeni

Star-Crossed
7,2 4 320
ocen
7,2 10 1 4320
Przeznaczeni
powrót do forum serialu Przeznaczeni

Podeszłam z entuzjazmem jednak po obejrzeniu dotychczasowych odcinków stwierdzam, że kompletnie nie sprostał moim oczekiwaniom. Za dużo w nim "polityki" .... Od takich tematów to mam "Skandal" albo "House of cards". Nastawiłam się na rozrywkę lekką i przyjemną, a tymczasem jak tak dalej pójdzie to zrobi się z tego serial wojenny. Czy nie mogą nakręcić zwyczajnie o romansach z ufoludkami, tak dla relaksu, bez górnolotnych idei, jak powiedzmy "brazylijską telenowelę s-f" :) ???!!!
Ostatnio nie ma żadnego serialu, który by nie miał jakiegoś wątku sensacyjnego, akcji, tajemnicy, rewolucji, walki o wolność itp. Czasem lubię te tematy, ale bez przesady - ciągle jedno i to samo! Ta banda z branży filmowej się chyba nigdy nie nauczy - przecież największe sukcesy serialowe np. Przyjaciele albo Teoria wielkiego podrywu albo Chirurgów albo ER itp. nie polegały na tych tematach tylko na codziennym życiu bohaterów z ich "małymi ekscesami". No i czy nie mogłoby być właśnie tak - codzienne życie par ludzko - ufoludzkich z małymi dresczykami? Przecież "docieranie" się kultur i gatunków ("ło matko") to idealne pole do popisu dla wyobraźni scenarzystów. Jakby takie "ufoki" podniecały się np. na widok kurczaka kręcącego się na rożnie, albo ich model typowej pierwszej randki polegałby na wspólnej kąpieli w jakiejś kisielowatej mazi przy akompaniamencie tenora atriańskiej opery czy nie było by ciekawiej? Już bym wolała jakby z tego sitcom komediowy zrobili. Wrrr.. :/
Podsumowując, powiem że naprawdę jedyną rzeczą, która mi się spodobała w tym serialu były..... buty głównej bohaterki na balu. To stwierdzenie chyba najlepiej przedstawia moją "przygodę" z tą serią. Ja porzucam oglądanie. A Wy sami się przekonajcie czy odpowiada Wam to co oferuje stacja CW..

ocenił(a) serial na 7
Ulalala

Sądzę, że się mylisz. Ten serial ma szansę fajnie się rozkręcić. Mogą na przykład rozwinąć temat mamy Drake'a i Castora - dlaczego strzelał itp. Nie rozumiem także pozostałych twoich zarzutów. To oczywiste, że występują w tym serialu też wątki polityczne czy społeczne. To nie jest kreskówka, aby główni bohaterowie przez cały czas patrzyli sobie w oczka i trzymali się za rączkę. Uważam, iż został tutaj realistycznie ukazany sposób, w jaki my ludzie potraktowalibyśmy inną rasę przybyłą do nas z gwiazd. A co, może się mylę?
Jak chcesz sitcomu o ludziach i kosmitach "docierających się" to polecam "Trzecia planeta od słońca". Jest o czwórce przybyszów z innej planety, którzy mają za zadanie zbadać nasz gatunek, jak można się łatwo domyślić nie obchodzi się bez ich perypetiów miłosnych.

ocenił(a) serial na 10
grubcia93

Własnie popieram cię.W tym serialu musi byc polityka i wspolne rozwiazywanie problemów przez Romana i Emry (mam nadzieje ze bd razem do konca) Ogołem kocham go .Jest taki inny nigdy nie lubiłam sf ale moze to dlatego ze podobaja mi sie ci ludzie i ciekawy pomysl ...Oby tak dalej i zeby mi go nie wycofali :D

Ulalala

Sorry, ale na samą myśl, że miałabym oglądać serial o ufoludkach podniecających się na widok kurczaka kręcącego się na rożnie robi mi się słabo :P to ja już wolę wątek polityczny...
Swoją drogą sitcomów komediowych nienawidzę...ale skoro ty lubisz takie odmóżdżające (że tak to ujmę) produkcje, z widownią (obowiązkowo) chichrającą w tle to szukaj czegoś w tym temacie, zamiast narzekać, że chciałaś sitcom, a nie ma ;)

ocenił(a) serial na 6
Ulalala

Ty na prawdę nie żartujesz mówiąc, że ten serial jest wymagający ? :O

ocenił(a) serial na 4
Ulalala

Grupka licealistów bawi się w dorosłych i politykę, a mimo tego że światu grozi wojna, wybicie jednej rasy to zawsze jest czas żeby się wyściskać i wycałować w szkolnej szatni. Co za głupi serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones