PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682529}

Przeznaczeni

Star-Crossed
7,2 4 320
ocen
7,2 10 1 4320
Przeznaczeni
powrót do forum serialu Przeznaczeni

Aktorzy mało wyraziści, mało charyzmatyczni a bardzo by im się przydało, jedynie można napisać, że są "wypucowni na błysk" ;) to troche za mało by mieli wyrazistą osobowość, takie "Bewerli Hils 90210" w wersji sci-fi
- treść samego serialu też taka nijaka, nie ma tu żadnej dynamiki - takie flaki z olejem. Do serialu Roswell nawet nie ma co porównywać.
Jeszcze ze dwa odcinki obejrze i chyba na tym się skończy ;)

ixxert

dopisek:
Akcja serialu się dzieje w 2024 a wszyscy jeżdżą zabytkowymi samochodami, nawet takimi z lat 80, 90 XX wieku :D
i ubierają się w stare mocno niemodne ubrania, używają rzeczy prawie samych zabytkowych ;) Jedynie co troszke nowsze to komórki i ekrany przeźroczyste, ale w 2024 też z pewnością takie urządzenia już nie będą pierwszej młodości, to tak jakby dzis ktoś używał telefonów cegłówek i tv czy monitorow na kineskopach ;)
Twórcy zupełnie się nie wysilili i nie popisali by przybliżyć nam przyszłość za te 10 lat.

ocenił(a) serial na 5
ixxert

właśnie ja też mam wrażenie że część przenieśli te 10 lat do przodu (swoją drogą już widzę jak za 10 lat w stołówkach będą oprogramowania (nie wiem jak inaczej to nazwać) wydające dowolny posiłek czy też inne rzeczy, zanim coś takiego wejdzie w życie, normalnie na porządku dziennym chyba zdążę umrzeć), architektura jest normalna, pojazdy stare, ubrania dzisiejsze, tak jak napisała osoba wyżej :)
ktoś wymyślający taki serial powinien mieć odrobinę więcej wyobraźni.

ocenił(a) serial na 1
ixxert

ja się w ogóle zaczęłam zastanawiać po co oni wymyślali tą akcję z obcymi? skoro oni i tak wyglądają jak ludzie tylko mają kilka tatuaży. No i akcja ze szkołą, obcy to wielkie zagrożenie, w zamkniętym obozie siedzą, a ich do liceum normalnego przenoszą, pełnego "dzieciaków" - to jest bardzo głupie. Co do głównej bohaterki to fakt laska wygląda na 30.

mikashirota

Obejrzałem 3 odcinek, dalej już nie oglądam - nic się już w tym serialu nie poprawi a może być jeszcze gorzej....
-cały odcinek to głównie gadanina.
A muzyka, dźwięki tla w tym serialu, to masakra, dodatkowo jakieś szmery - totalna amatorszczyzna która jeszcze bardziej zniechęca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones