PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682529}

Przeznaczeni

Star-Crossed
7,2 4 320
ocen
7,2 10 1 4320
Przeznaczeni
powrót do forum serialu Przeznaczeni

Uwielbiam Star Crossed

ocenił(a) serial na 10

Jestem juz po 5 odcinkach i moj apetyt wciaz rosnie:-) Serial jest skierowany glownie do plci pieknej.
Romans/dramat/troche komedi/fangirlish. Dla wszystkich niezbyt mocno stapajacych po ziemi,
lubiacych kibicowac serialowym romansom. Roman i Emery moje serce juz skradli:-D

nocoty5

Thx za opinie nawet nie zaczynam nie moje klimaty.

ocenił(a) serial na 10
nocoty5

dokładnie ....gdy widze Emry i Romana to mi oddech zabiera ...mam nadzieje ze bd ze sb długo długooooo i nikt tego nie zepsuje....ogółem serial ma taka inna tematyke ..nie lubiłam sf ani fantasy ale postanowiłam otworzyc sie na nowe rodzaje seriali ...i dziwi mnie to czemu ludzie uwielbiaja tylko tak Pretty little liars czy Wampire diaries ....uwielbiam PLL ( TVD nie ogladam ) ale spoko sa tez ninne fajne rzeczy i warto sprobowac i ludzie nie musza chamsko krytykowac SC...i bd plakac jak go anuluja :)

ada565

Podoba mi się ten serial, chociaż nie przepadam za romansami , ale ma ciekawa tematykę taką inną( nie ma wampirów, wilkołaków itp.)
mam nadzieje że będą kontynuować ten serial ;D To jest serial na zrelaksowanie się:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones