PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682529}

Przeznaczeni

Star-Crossed
7,2 4 320
ocen
7,2 10 1 4320
Przeznaczeni
powrót do forum serialu Przeznaczeni

no wszystko spoko, ale ja po prostu nie mogę przeżyć tego, że 16 latka gra DWA RAZY STARSZY AKTOR.
lanter owszem, jest bardzo przystojny, wygląda młodo jak na swoje 30 lat, ale no na pewno nie na 16.
wiem, że tak się to odbywa zawsze w tych young adult serialach, ale no bez przesady - jeszcze zazwyczaj
się ograniczali do jakichś 23-25 latków..
w sumie też trochę nie rozumiem samej decyzji lantera, który wyraził chęć grania w tym serialu - wg mnie
fajny chłopak, w miarę poprawny aktor - ale ciągnięcie seriali dla nastolatków na ładnej buźce od kilku lat,
zamiast ewoluowania trochę mnie do niego zraża.

BEZ OBRAZY DLA FANÓW :) przyznaję, że sama jestem wielką fanką jego urody - jest prze-przystojny.
mniejszą fanką decyzji w sprawie prowadzenia kariery :D

ocenił(a) serial na 7
iluvfame

Mnie też razie jego wiek :/ W dodatku wydaje mi się, że nie powala talentem aktorskim, ale wiadomo, czym nadrabia ;D

iluvfame

Zgadzam się, twórcy tych wszystkich seriali powinni bardziej dopasowywać wiekowo aktorów do postaci. Ale tak było niestety zawsze, najlepszy przykład pierwsza wersja 90210. 30paro-latkowie grali nastolatków. A jeśli chodzi o samego Lantera to nie pasuje jakoś tutaj. Wolałam go w 90210. Chyba lepiej się sprawdza w roli niegrzecznego chłopca.

ocenił(a) serial na 6
iluvfame

Ja mam do niego uraz po 90210 i nie mogę się pozbyć złego wrażenia. Ale na wiek nawet nie zwróciłam uwagi, pewnie tez dlatego, że właśnie w 90210 grał nastolatka.

lola881

Ja też go nie lubiłam w 90210, a tu już po kilku odcinkach, swoją grą, zyskał sobie troszkę u mnie sympatii.

ocenił(a) serial na 6
tequila_s

Ja go uwielbialam przez cały pierwszy sezon 90210, a później to był dramat, jedna z najbardziej skopanych postaci. Potencjał zniszczyli doszczętnie. A tutaj chyba potrzebuje jeszcze trochę czasu :)
P.s. nie wiedziałam, że oglądasz sc :) pogadamy w naszym wątku ;)

lola881

ej dokładnie -> off-top - jako liam w 90210 na początku był świetny !!! taki outsider, był genialny z naomi, fajnie się oglądało to dziwne przyciąganie. bo tak naprawdę wcale do siebie nie pasowali ;p a i tak byli świetni. jestem antyfanem annie/liam i tego jak właśnie liama zeszmacili w dalszych sezonach. to że mroczny, zamknięty w sobie, tajemniczy chłopak został modelem a potem gwiazdą filmu sci-fi, było dla mnie tak śmieszne, że aż żałosne.
A WRACAJĄC DO STAR-CROSSED - to jednak na mnie duże wrażenie robi jego wiek. w sensie.. on nie pasuje do tego liceum, może ma na sobie młodzieżowe ciuszki, może ma dosyć młodzieńczą urodę, ale trochę mimo wszystko widać, że bliżej mu do (przynajmniej) późniejszej dwudziestki. o szesnatce to nawet nie wspomne.

ocenił(a) serial na 6
iluvfame

Offtopu ciąg dalszy...:D witaj w klubie, Liam i Naomi byli świetni razem, zresztą właściwie wszystkie pary z pierwszego sezonu Liam/Naomi, Annie/Ethan, Silver/Dixon, Adrianna/Navid...i co z tego zostało? Tak naprawdę to cały serial został kompletnie zniszczony, ja zresztą nie dotrwalam do końca i nie obejrzałam wszystkich odcinków. Ale w Liamie widziałam wyjątkowy potencjał, nie wiem czy oglądalas stare 90210, ale myślałam, że jego postac będzie pisana na wzór Dylana i miałam wrażenie, że tak na początku było, ale dalej było już tylko źle i gorzej :D
STAR-CROSSED - tak naprawdę w większości amerykańskich seriali nastolatkowie wyglądają na starszych i wyglądają jak z pokazów mody, ale tutaj była mowa tez o tym, że Atrianie szybciej dojrzewają, wiec tym tez można wytłumaczyć np. fakt, że są dobrze zbudowani jak na 16-latków :)

lola881

Chyba cała masa ludzi oglądających 90210 uważa, że totalnie skopano postać Liama. Uwielbiałam go w pierwszym sezonie! Pierwsza scena z nim w roli barmana (chyba 7 odcinek 1 sezonu) ...oh my goood! <3 stanik sam się rozpina na widok takiego bad boya! Potem to taka ciapa się zrobiła :(((((((((((

Tak jak lola881 jestem fanką związków w pierwszego sezonu. Liam i Naomi byli cudowni razem i w ich uczucie uwierzyłam! W wielką miłość Liama z Annie nie uwierzyłam i oglądając ostatni odcinek 5 sezonu pomyślałam sobie "What the f**k przecież to jakaś naciągana ściema!". Ja udaję, że serial zakończył się na 1 sezonie gdzie wszyscy żyli długo i szczęśliwie w związkach takich jak napisałam lola881.

W SC też wolałabym aby miał charakterek bardziej zbliżony do Drake :) Jakoś bardziej podoba mi się wątek Drake/Taylor właśnie dlatego, że Drake to nie są ciepłe kluchy a taki Facet przez duże F.


iluvfame

Oj tam wiek, już nie pamiętam w którym amerykańskim serialu nastolatkowie grali nastolatków (chyba, że w produkcji Disneya).
Osobiście, zanim serial wyszedł, miałam nadzieję, że akcja będzie się toczyć chociaż na studiach. Bo serio ludzie, ale wysłali nas w podróż w czasie, rozbili statek kosmitów, który tkwi nad miastem jak jakas prowincjonalna Statua Wolności, to chyba by ich nie zabiło, jakby w miasteczku zaistniał jakiś mały, lokalny uniwerek...bo z całym szacunkiem dla Lantera, którego lubie od dawna- ale tak napakowanego 16-latka to ja w zyciu nie widziałam, że o jego koledze z ekipy nie wspomnę...

Lili89

do-kła-dnie. nie mam zielonego pojęcia co by im niby zepsuło przesunięcie akcji na studia. a przynajmniej takie rozwiązanie byłoby bardziej wiarygodne dla odbiorców..

iluvfame

Była taka scena w chyba 2 odcinku, gdy Teri zaszczepiła Romanowi sen z ich wspólnym tenteges... no tak sobie patrzę, no ok, scena jak scena, a później ta świadomość, że to są 16-latkowie i takie nagłe "ahaaa okeeeej" w mojej głowie... :P

iluvfame

Chyba nieuważnie oglądacie serial. :)
W jednym odcinku na biologii babeczka im powiedziała, że Atrianie mają dwa serca, cztery płuca, bla bla i ZDECYDOWANIE SZYBCIEJ DOJRZEWAJĄ FIZYCZNIE. :P Czyli szybciej dorastają. A więc podczas, gdy ludzki 16-latek ma 16 lat i na tyle wygląda, Atriański ma 16, ale wyglądać powinien już na 20-parę.
Czyli wszystko jest jak najbardziej w porządku. :P

ocenił(a) serial na 9
Gercia

Na mój gust to było tak: powstawał sobie Star-Crossed i trzeba było wybrać aktorów. No więc wybrano w miarę porządnych, całkiem przjemnych dla oka. Tylko później przyszedł dla scenarzystów/reżyserów taki moment w którym uświadomili sobie, że troszkę za starych tych aktorów wybrali, a ludzie nie są aż tak głupi, żeby łyknąć 30-latka jako 16-latka. No więc musieli to w jakiś w miarę logiczny i nieskomplikowany sposób wyjaśnić, tak żeby przeciętny Kowalski nie miał się do czego doczepić.
Tak wygląda moje zdanie w kwestii doboru obsady ;)

anka115

Być może tak właśnie było. ;) Co nie zmienia faktu, że to wyjaśnienie doskonale tłumaczy, czemu wyglądają starzej. Wręcz powinni w takim wypadku. ;D

anka115

totalnie się z tobą zgadzam. i no dobra, mamy to wytłumaczenie, ale człowiek czuje że to było dopasowanie SERIALU do AKTORÓW, a nie odwrotnie tak jak być powinno. dla mnie lanter jest za stary i kropka niestety.

iluvfame

*totalnie się zgadzam z anka115
(da się tu w ogóle edytować komentarze o.O ?)

iluvfame

Da, ja mogę. ;) U dołu komentarza masz "edytuj".

A co do faktu, że serial powstał pod aktorów - zapewne tak. Nie mniej jest wytłumaczenie, więc się zgadza wiek z fabułą. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones