PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=201799}
6,6 1 907
ocen
6,6 10 1 1907
Przyjaciele wesołego diabła
powrót do forum serialu Przyjaciele wesołego diabła

aaaaa

ocenił(a) serial na 10

lałem w majtki ze strachu mniałem 8 lat i boże ratuj mnie rodizce wyłaczcie telewizor ja wtedy konałem ze strachu i uciekałem do kuchni

krisss24

nawet mi nie mów!! mama puściła mi to raz, przez co o mało nie skończyłam u dziecięcego psychologa :p nawet teraz wolę tego nie oglądać :)

umcysia

haha, ja to samo, ciekawe jak teraz by sie ogladalo... mniamniuśne :D oj, az mnie ciarki przeszly na samą myśl... ;/

ocenił(a) serial na 10
Nickita

Ja się też bałem. Minęło prawie dwadzieścia a ja dalej się boje jak dziecko. Pamiętam jak się rozpłakałem przed telewizorem a później mi się to śniło chyba przez miesiąc albo dłużej

f1_soltys

Ja też mam traumę,kurcze do tej pory bardzo się boje...ściągnęłam sobie ten film i ze wstydem sie przyznaję,że mogę oglądać go tylko w dzień i to też z bijącym sercem i ciarkami na plecach..........

koraliczek

bez kitu. ja też mało sie nie obszczałem ze starchu:D, jak to pierwszy raz oglądałem. miałem jakieś 6 lat, akurat byłem sam w domu, bo babcia wyskoczyła gdzieś na moment dosłownie. chyba dlatego jestem teraz fanem horrorów. szkoda tylko, że już na żadnym sie tak nie boje. a chciałbym.

ocenił(a) serial na 10
krisss24

kurde ja tez sie tego bałem ;P ale mama mowi ze ogladalem zawziecie i smieszylo mnie to bardzo.
Musze to oglądnąć ponownie

ocenił(a) serial na 6
wojtusiek

To jest ciekawe, że można się tak bać, ale oglądać kolejne odcinki. Miałam dokładnie tak samo. Nie wiem, czy jakaś postać w całym późniejszym życiu tak mnie przeraziła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones