SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2015 30 min.
5,4 1 415
ocen
5,4 10 1 1415
403
chce zobaczyć
{"rate":1.5,"count":2}
{"id":"729609","linkUrl":"/serial/Przypadki+Cezarego+P.-2015-729609","alt":"Przypadki Cezarego P.","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/96/09/729609/7679279.2.jpg"}
Po stracie majątku znany aktor zmienia miejsce zamieszkania. W nowym domu poznaje sąsiadów, a szefowa agencji aktorskiej pomaga mu wrócić do świata show biznesu.
{"seasons":[1]}
13
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Przypadki+Cezarego+P.-2015-729609/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/729609","link":"/serial/Przypadki+Cezarego+P.-2015-729609/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/729609","link":"/serial/Przypadki+Cezarego+P.-2015-729609/episode/ranking"}}

„Przypadki Cezarego P.” to serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego z Cezarym Pazurą w roli głównej. Cezary Pazura wciela się w swoje alter ego – Cezarego P. – inspirowane tym, jak postrzegają aktora media plotkarskie. Tytułowy bohater to dawna ikona polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. Po tym jak traci majątek i„Przypadki Cezarego P.” to serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego z Cezarym Pazurą w roli głównej. Cezary Pazura wciela się w swoje alter ego – Cezarego P. – inspirowane tym, jak postrzegają aktora media plotkarskie. Tytułowy bohater to dawna ikona polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. Po tym jak traci majątek i wpada w tarapaty Cezary P. musi przeprowadzić się z ekskluzywnego apartamentu do kamienicy na Pradze. Tam zaczyna zupełnie nowe życie: poznaje piękną Agatę (Joanna Orleańska) i jej złośliwego synka oraz dwóch miejscowych pijaczków – Bogusia i Zenka. W powrocie na szczyt Cezaremu P. pomaga szefowa agencji aktorskiej Irena (Małgorzata Rożniatowska), która zmusza go do przyjmowania kompromitujących ról. Głównego bohatera wspiera też Łukasz (Piotr Zelt) – agent i przyjaciel Cezarego P. Za Cezarym P. ciągną się jednak duchy przeszłości – była żona Magda (Marieta Żukowska) oraz nastoletnia córka Kinga (Kamila Kobic), które nie pozwalają mu zapomnieć o dawnym życiu i związanych z nim problemach.

studio
Paisa Films (produkcja wykonawcza)
inne tytuły
Serial kręcono w Warszawie (Polska).
Zdjęcia do serialu rozpoczęły się w styczniu a zakończyły w marcu 2015.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Nie wiem dlaczego Pazura na siłę chce naśladować Jima Carreya... te ruchy, gestykulacja... nigdy nie bedzie Jimem!

  muody_mars ocenił(a) serial na

  Lepiej niech będzie starym, dobrym Czarkiem, bo niestety wymęczył mnie w tych 2 pierwszych odcinkach

 • Moim zdaniem problemem jest kanał a nie serial

  marekwyszosiat

  Moim zdaniem dużą winę za tak małą oglądalność serialu ponosi to że po prostu TV Puls nie jest tak popularny jak Polsat czy TVN. Myślę że gdyby serial nadawał ten pierwszy kanał to oglądalność nie była by zła.

 • Fajny serial ,mozna sie i posmiac i zobaczyc parodie filmow,aktorow,teatru

  Dominika_478

  Fajny serial ,mozna sie i posmiac i zobaczyc parodie filmow,aktorow,teatru,takie kulisy ,pamietacie Superprodukcje Machulskiego ,to cos lepszego jak tamto.

 • Prymitywne oceny

  Maku123PL

  Ludzie tak narzekają, a moim zdaniem niesłusznie. Czarek gra osobę jaką najbardziej znamy, czyli właśnie z serialu, z dawnych lat na którym się wybił. Jest to jakby ironiczna wersja tego, co w ostatnich kilku latach mówiło się o Pazurze. Reżyser nagrywał też 13 Posterunek, dlatego wykonanie jest ... więcej

 • Bardzo dobry pomysł

  DrBrzezina

  Bardzo dobry pomysł na serial. Scenariusz wydawałyby się obiecujący, gdyby nie mizerne wykonanie. Problemem jest ogólna niemoc polskich twórców do kręcenia seriali komediowych, czy w ogóle zajmowanie się komedią jako taką. Oglądając ten serial wyobrażam sobie jak wyglądałby, gdyby nakręcony ... więcej

  3
  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.