serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Psychoville

2009 - 2011
30 min.
7,3 633
oceny
7,3 10 1 633
891
chce zobaczyć
Co może łączyć ze sobą infantylnego pasjonata biografii seryjnych morderców, niewidomego kolekcjonera pluszaków, opryskliwą położną, bez ustanku niańczącą manekina o... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Psychoville zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Co może łączyć ze sobą infantylnego pasjonata biografii seryjnych morderców, niewidomego kolekcjonera pluszaków, opryskliwą położną, bez ustanku niańczącą manekina o rozmiarze dziecka oraz karła posługującego się telekinezą i klauna z protezą haka, którym to zmienia on balony w zwierzątka? W czarnej komedii pt. "Psychoville", pierwszymCo może łączyć ze sobą infantylnego pasjonata biografii seryjnych morderców, niewidomego kolekcjonera pluszaków, opryskliwą położną, bez ustanku niańczącą manekina o rozmiarze dziecka oraz karła posługującego się telekinezą i klauna z protezą haka, którym to zmienia on balony w zwierzątka? W czarnej komedii pt. "Psychoville", pierwszym wspólnym ogniwem okaże się na czarno obramowany anonim o treści "Wiem, co zrobiłeś...", który wprawi w panikę grupę wspomnianych już, całkowicie dziwacznych i wyalienowanych postaci. Tajemniczy szantażysta z pewnością wie o czymś, o czym jego ofiary wolałyby zapomnieć.

studio
British Broadcasting Corporation (BBC)
tytuł oryg.
Psychoville
inne tytuły
Zdjęcia do serialu realizowano w Londynie (Anglia, Wielka Brytania).
Nazwa serialu została zainspirowana inną nazwą, pod którą poprzedni projekt obu scenarzystów, Liga dżentelmenów, był rozpowszechniany na terenie Korei Południowej-wspomniany tytuł brzmiał "Psycho Village".
Jeszcze 10 lat temu Steve Pemberton i Reece Shearsmith współtworzyli grupę o profilu psychologicznym Zosi-samosi, pisząc wraz z dwoma kolegami scenariusz do serialu "Liga dżentelmenów" i biorąc na swoje barki wszystkie kluczowe role. Narzucenie swojej wizji ekipie zaowocowało produkcją przesiąkniętą stylowym, specyficznym i łatwo rozpoznawalnym... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych