serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Pułapki umysłu

Perception
2012 - 2015
43m
7,4 5 628
ocen
7,4 10 1 5628
Dr Daniel Pierce jest ekscentrycznym neurobiologiem, który wykorzystuje swój unikalny sposób postrzegania, by pomóc agentom federalnym w rozwiązywaniu spraw kryminalnych. Zobacz pełny opis
Pułapki umysłu zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Głównym bohaterem "Pułapek umysłu" jest dr Daniel Pierce (Eric McCormack), ekscentryczny i genialny neurobiolog. Potrafi on odczytywać ludzkie emocje i ma doskonałą wiedzę na temat ludzkich zachowań. Niestety, cierpi również na schizofrenię. Wywołuje to u niego halucynacje i omamy, które często naprowadzają go na trop pozwalającyGłównym bohaterem "Pułapek umysłu" jest dr Daniel Pierce (Eric McCormack), ekscentryczny i genialny neurobiolog. Potrafi on odczytywać ludzkie emocje i ma doskonałą wiedzę na temat ludzkich zachowań. Niestety, cierpi również na schizofrenię. Wywołuje to u niego halucynacje i omamy, które często naprowadzają go na trop pozwalający zakończyć skomplikowane sprawy. Umiejętności te sprowadzają do niego jego byłą studentkę Kate Moretti (Rachael Leigh Cook), obecnie agentkę FBI. Potrzebuje ona pomocy w rozwiązywaniu zawikłanych spraw kryminalnych. Dzięki swojemu unikalnemu spojrzeniu na otaczający go świat, Daniel pomaga rozwiązywać skomplikowane sprawy kryminalne.

na podstawie
Charley Dane (materiały do scenariusza, historia) / Raf Green (materiały do scenariusza, historia)
studio
ABC Studios / Paperboy Productions
tytuł oryg.
Perception
inne tytuły
Proof (tytuł roboczy) USA
więcej
W odcinku pilotażowym doktor Pierce ogląda w w swoim telewizorze rozgrywki, które mają być wiosennym meczem treningowym drużyny Chicago Cubs. Jednak oglądany mecz jest w rzeczywistości rozgrywany na stadionie Wrigley Field w Chicago, z bluszczem na ścianie boiska w pełnym rozkwicie. Wynikałoby z tego, że musiałby on być oglądany w lecie, podczas regularnego sezonu, czemu przeczy zimowa aura widoczna w pozostałej części odcinka.
W odcinku 1x2 pt. "Faces", łańcuch, widoczny na drzwiach frontowych domu Pierce'a w pilocie serialu, znika.
Bohaterowie, wspominając o autostradach międzystanowych w Chicago, posługują się numerami - 90, 94, 290, 55. Prawdziwi mieszkańcy Chicago używają nazw nadanych tym drogom: Kennedy (90 na północ od śródmieścia), Edens (94), Eisenhower (290) Stevenson (55) i Dan Ryan (90 / 94 na południe od śródmieścia). Nawet względnie nowo przybyli, jeśli jeżdżą gdziekolwiek w obszarze ruchu metra, szybciej przyswajają nazwy ulic niż ich numery.
Przepis na dobry kryminalny procedural? Miasto z wysokim odsetkiem przestępczości, ładna agentka jednego z biur policyjnych/departamentu policji, nietypowe zagadki i nieszablonowy geniusz, który dołączy do stróżów prawa w roli konsultanta. Całość wrzucić do jednego garnka, starannie wymieszać, doprawić szczyptą pieprzu, zwłaszcza dwa główne składniki, dobrze zmontować i podać na ekran telewizora. Smacznego! więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

że to już koniec, fajny i ciekawy serial to jest

Serial bardzo dobry.

użytkownik usunięty

Wg mnie - jak w tytule. Lubię zagadki i to, że można się jeszcze czegoś nauczyć z filmów - jak tu: początkowy wykład a w szczególności końcowa konkluzja głównego bohatera przed studentami.
Wystawiłabym 8/10 ale ze względu na aktorkę odgrywającą główną rolę żeńską jest tylko 7/10.
Agentkę Moretti już po paru odcinkach...

więcej

jakaś taka niewyraźna. Pierwszy odcinek ciekawy, trochę zakręcony. Coś w stylu Pięknego umysłu.

Nowy dyrektor stacji TNT robi porządki w serialowych produkcjach. Po "Franklin and Bash" przyszedł czas na zakończenie serialu "Pułapki umysłu".

http://ha tak.pl/artykuly/koniec-serialu-pulapki-umyslu-nie-bedzie-4-sezonu

jako jedna z postaci pojawił się Edward Furlong? W obsadzie go nie znalazłam, ale po fotografiach widzę, że kogoś grał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones