PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742391}

Quantico

7,0 6 806
ocen
7,0 10 1 6806
Quantico
powrót do forum serialu Quantico

jak dla mnie serial sredni jakos za duzo gadania a szkolenie z dzieciakami beznadzieja,co najgorsze dostal 19 odcinków szok jakby 13 nie wystarczylo,niezle bede musieli zapychac glupota i nuda w odcinkach zeby rozplanowac caly sezon.ogolnie jak dla mne sierial do pooogladania dla zabicia czu szalu nie ma

ocenił(a) serial na 3
Mar_28

ten serial to raczej komedia dla młodzieży a nie thriller. pełno groteskowych postaci i amerykańskiej propagandy.

ocenił(a) serial na 3
crensh_filmweb

o to to obsada mi sie nie podoba jakies bezbarwne te postani zero emocji napiecia,niby cos tam strzelaja jakies wybuchy ale jaos jak widze potem ta szkole i mlodzezowke to troche mnie odpycha..ogladam tak cos nowego bo satre seriale juz troche nudza.

ocenił(a) serial na 9
Mar_28

zależy co kto lubi...nie ma co pisać że nie będzie ciekawy spodziewając się akcji rodem ze Schwarzeneggera,Willisa czy Stallone'a a to jest po prostu film tak jakby od kuchni o zawodzie w tym przypadku Agenta. Zazwyczaj sie nie myle w ocenie filmu czy serialu i tu też po kilku minutach pierwszego odcinka byłem przekonany że nie będzie strata czasu oglądanie go. Fajnie byłoby zostac takim agentem ale nie kazdemu jest to dane

ocenił(a) serial na 3
Jacek_Wysocki

no tak agencie wysocki od kuchni tak niby ale jak dla mnie za duzo romasów i misloci niz tego konkretu az sie dziwie ze 2 sezon dostal serial..

Mar_28

Nie dyskutuj z tym typem,bo on-,, Zazwyczaj sie nie myle w ocenie filmu czy serialu''
I tak spojrzałem na jego oceny i przeżyłem szok-
-Jak rozpętałem II wojnę światową-4
-Kapitan Phillips-2!!!
-Whiplash-1!!!
-Braveheart-1!!!
-Piękny umysł-1!!!
-Wielka szóstka-10
Szkoda czasu na tego ,,znafffcę'' filmowego

użytkownik usunięty
Jacek_Wysocki

buahah ten film ma tyle wspólnego z realizmem co kazdy film ze schwarzennegerem :D

Mar_28

Super, ale naucz się pisać po polsku.

ocenił(a) serial na 3
skalp_el

no ok tak to jest jak sie pisze szybko to czlowiek sie myli.

Mar_28

Tak jest, gdy człowiek nie umie ojczystego języka.

ocenił(a) serial na 3
skalp_el

pfee dobra dobra

Mar_28

Przykre, ale prawdziwe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones