PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94892}

Różowe lata 70.

That '70s Show
7,8 78 084
oceny
7,8 10 1 78084
8,2 8
ocen krytyków
Różowe lata 70.
powrót do forum serialu Różowe lata 70.

wedug mnie to normalną dziewczyna, a to bardziej Donna odbiega od sterotypowego obrazu
typowej nastolatki, ale też nie nazwałbym tej postaci irytujaca... Z pary Jackie-Kelso to Kelso jest
cwiercinteligentem delikatnie mówiąc... Nie mowie tego z prespektywy widzą tylko z prespektywy
tej "paczki" jak to widzicie?

ocenił(a) serial na 9
Edmond__Dantes

Jest irytująca, nie zwraca uwagi na to co się dzieje wokół niej, cały czas mówi tylko o sobie, chce mieć na sobie całą uwagę. To że Kelso jest, lekko powiedziawszy, idiotą to nikogo nie irytuje tylko bawi. Poza tym, jeśli patrzeć z perspektywy paczki, to rozmowy o jednorożcach, modzie i cheerleaderingu nie za bardzo obchodzą resztę grupy.

ocenił(a) serial na 9
HankMoody

To chyba muszę, to baczniej oglądać bo nie słyszałem rozmów o jednorożcach szczerze powiedziawszy;)

ocenił(a) serial na 10
Edmond__Dantes

Ja uważam że Jackie może jest trochę irytująca, ale potrafi być też miła, przyjacielska i współczująca.

ocenił(a) serial na 9
JackieandHyde

Zapamiętałem jak jakiś tam referat dała Ericowi, a w tym odcinku się z niej śmieli, że odrabia lekcje w sobotę;)

Edmond__Dantes

No nie dała mu, bo jednak ten który miała był na zupełnie inny temat. Eric sam pisał go do 1 w nocy ; )

ocenił(a) serial na 9
bartman22

Ale dobra wola była o to mi chodziło;)

ocenił(a) serial na 7
Edmond__Dantes

słaba aktorka, tak samo gra i tak samo nudno wygląda, osobiście aseksualna o figurze chłopca, widziałam ją w innym filmie, którego co prawda nie znoszę, ale dla mnie to po prostu słaba aktorka.

ocenił(a) serial na 10
utopia27wawa

W 70s show zagrała świetnie (późniejsze role to już różnie), ale nazywać ją aseksualną? To jedna z najpiękniejszych aktorek, o ślicznej twarzy i drobniutkiej figurze, ale cóż nie dziwi mnie, że taki komentarz wyszedł od kobiety.

ocenił(a) serial na 7
pykpyk

Na szczescie możemy mieć różne zdania na ten temat. Pojęcie piękan jest bardzo względne.
Absolutnie nie trzeba mieć regularnych rysów i drobnego ciała aby stanowiło to kanon piękna.

ocenił(a) serial na 9
Edmond__Dantes

Jackie jest irytująca bo najważniejszy jest dla niej wygląd, gada co jej ślina na język przyniesie, myśli i mówi tylko o sobie przez większość czasu. Nie wiem, jak dla mnie ma jakiś swój świat i jest trochę dziecinna. Z drugiej strony mamy jednak Erica, który cały czas gadał o star wars i jarał się tymi figurkami. :D

ocenił(a) serial na 9
Edmond__Dantes

Z Kelso można się pośmiać. Jackie faktycznie jest irytująca i jakby to powiedzieć...lekko oderwana od rzeczywistości? Inna sprawa, że i z niej czasem można się było pośmiać i w pewnym sensie taka postać w sitcomie też jest potrzebna :) ktoś musi irytować i się wyróżniać.

ocenił(a) serial na 8
Edmond__Dantes

Inni bohaterowie uważają Jackie za irytująca dlatego że uważa się za bardzo fantastyczną osobę i resztę traktuje z góry. Poza tym jest dosyć egocentryczna i pusta (w tym przebija ją chyba tylko Kelso-> Kim chcę zostać? Gwiazdą rocka... Modelem... Gwiazdą rocka...) i nie potrafi przyjmować krytyki. Natomiast kto nie ma wad ;)
Mnie na początku irytowała, a potem zaczęła bawić. I tak już zostało. Jw taka postać też jest potrzebna. Bardzo dobry serial swoją drogą.

ocenił(a) serial na 8
Edmond__Dantes

Nawet lubiłam postać Jackie, pomimo tego że jest to postać próżna, egocentryczna, apodyktyczna i wywyższająca się swoim statusem społecznym. Z całej paczki najmniej lubię Donnę. Ja zawsze uważałam, że to właśnie Donna jest niezwykle irytująca.

ocenił(a) serial na 9
hooligan_hernandez

Donna to babochłop:)

hooligan_hernandez

Uwielbiam Jackie, strasznie mnie bawiła. Za to Donna może i była "normalniejsza", ale mnie irytowała.

ocenił(a) serial na 10
hooligan_hernandez

Ja tam nie wiem, czemu większość pała niechęcią do Donny. Ja Donnę bardzo lubiłam. :)

ocenił(a) serial na 10
esther_greenwood

ja również ♡

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones