serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Różowe lata 70.

That '70s Show
1998 - 2006
24 min.
7,8 77 849
ocen
7,8 10 1 77849
7,5 4
oceny krytyków
Perypetie paczki nastolatków, których czas dorastania przypadł na lata 70-te. więcej mniej
Różowe lata 70. zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy, 6 innych nagród oraz 52 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

Serial "That '70s Show" opowiada o życiu i losach kilku nastolatków z Point Place w Wisconsin od roku 1976 do 1979. Liderem grupy jest Eric Forman (Topher Grace), który mieszka pod twardą dyscypliną swoich rodziców Reda i Kitty (Kurtwood Smith oraz Debra Jo Rupp). Obok Formanów mieszka rodzina Pinciotti, w skład której wchodzi Donna -Serial "That '70s Show" opowiada o życiu i losach kilku nastolatków z Point Place w Wisconsin od roku 1976 do 1979. Liderem grupy jest Eric Forman (Topher Grace), który mieszka pod twardą dyscypliną swoich rodziców Reda i Kitty (Kurtwood Smith oraz Debra Jo Rupp). Obok Formanów mieszka rodzina Pinciotti, w skład której wchodzi Donna - dziewczyna Erica (Laura Prepon) oraz jej lekko "inni" rodzice Bob i Midge (Don Stark oraz Tanya Roberts). Resztę grupy tworzą: Fez (Wilmer Valderrama) - student z wymiany zagranicznej, który wchłania kulturę amerykańską niczym gąbka, głupiutka Jackie Burkhart (Mila Kunis), solidnie nierozgarnięty Michael Kelso (Ashton Kutcher) oraz Steven Hyde (Danny Masterson), który wszędzie węszy spisek rządu. Grupa tych przyjaciół zazwyczaj spędza czas w piwnicy u Erica, myśląc o ich życiu, rodzicach oraz przyszłości.

studio
20th Century Fox Television / Carsey-Werner Company / Carsey-Werner-Mandabach Productions
tytuł oryg.
That '70s Show
inne tytuły
Feelin' All Right (tytuł roboczy) USA
Reeling in the Years (tytuł roboczy) USA
Teenage Wasteland (tytuł roboczy) USA
The Kids Are Alright (tytuł roboczy) USA
więcej
Początkowo do roli Reda brany pod uwag był Chuck Norris, ale był w trakcie kręcenia serialu "Strażnik Teksasu".
Laura Prepon (Donna) zmieniła kolor włosów z rudego na blond do roli w filmie Karla (2006), w którym grała tytułową rolę. W efekcie czego serialowa Donna Pinciotti zmieniła kolor włosów w serialu na ostatnie 2 sezony.
James Franco ubiegał się o rolę Michaela Kelso.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych