PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842583}

Ród smoka

House of the Dragon
7,6 45 758
ocen
7,6 10 1 45758
7,6 18
ocen krytyków
Ród smoka
powrót do forum serialu Ród smoka

W tej postaci widzę sporo na wiązań do papieża Franciszka. Taki skromny i chce wszystkiego dobrego dla wszystkich, ale gdzieś tam planuje coś zupełnie innego...

TucoSalamanca

Dodatkowo, że ten sam aktor gra w "Dwóch Papieżach" i "Grze o tron", dlatego też mi się tak od razu skojarzył

ocenił(a) serial na 8
xenye

No dobra.Teraz co to ma wspólnego z House of the Dragon?? :)

Danio31b

Nic XD

ocenił(a) serial na 8
xenye

A co planuje Franciszek, masz jakieś info xd

DGreg

planuje zagładę świata

ocenił(a) serial na 8
xenye

Że co takiego??? Jaką zagładę świata? Papież Franciszek? Co Ty piłaś? No bez jaj!       Zagłada świata ok, pasuje mi do takich osób i osobowości jak Putin, Łukaszenka, Kim Dzong Un, czy w przeszłości Hitlera, Stalina, Husajna, Bin Ladena...czy kilku innych tego typu polityków - możnych władców tego świata, ale nie do hierarchy kościoła i to kościoła katolickiego.Zdumiewasz mnie tym wpisem. Ciekawi mnie, czy potrafisz wyjaśnić na czym opierasz swoją wręcz kuriozalną i szaloną  tezę?

raf_filmweb

Pewnie na tym, że kościół katolicki to imperium zła, a obecny Papież to wilk w owczej skórze. może za tym przemawiać np. fakt, że nasz "kochany Franciszek" podczas rewolucji w Argentynie sprzedał i skazał na tortury (być może i śmierć) szereg swoich, wydawało by się, kolegów, tylko po to aby wypracować sobie lepszą pozycję. Kościół wciska ludziom zmyślone kity, każdy Papież o tym wie i nic z tym nie robi, czyli jest współwinny. Z dziesiątek ewangelii powybierali sobie te, które im najbardziej odpowiadały i nadawały się do kontroli tłumu. Wiele rzeczy też sobie zmieniają, chociażby tajemnice fatimskie, tak żeby były dla nich pomyślne i wprowadzały element strachu. W prawdziwym przekazie było, że jeśli kościół nie przestanie gromadzić dóbr materialnych i władzy kosztem nieświadomych i biednych to zostanie ukarany, a razem z nim wszyscy katolicy, którzy temu przyklaskiwali, no ale taki przekaz kościołowi nie był w smak.

ocenił(a) serial na 10
viatori

Jesteście wszyscy ostro pier*dalnięci. On się już żegna z życiem, co ostatnio wystosował w treści swojego listu. W łeb się puknijcie.

ewacasandra

Żegna się z życiem ten zwolennik morderczego szaleńca putina, który popiera zbrodnie wojenne przeciwko narodowi ukraińskiemu? Obyś się nie myliła

DGreg

Taki cudowny a trędowatych (niezaszczepionych) do siebie nie dopuszcza

ocenił(a) serial na 4
ObiVanKenobi

Bo cudowny, nie oznacza głupi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones